Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çelişkili ilişki

Dagger

Öne çıkan mesajlar

tsubasa ola alakalı olmadıından eminim bi kere "kankayız" ı "bu iş olmaz" anlamından sölemedi çünkü cidden ben seviomuş daha önce ve ben ona böle bişeyden baksetmeden önce kankaydık gerçi hala kanka kalmamızı istio[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
- Anti-Chemical pack removed.
- Sphere knowledge removed.
- More being online time.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yapardımı unutmusum tabiki hayatına bak..eger isterse o zaten bir sekilde gelir.ama sakın devamlı onun yorungesinde dolasma.muhtemelen sen birileriyle ilgilenmeye baslayınca sana yaklasacak.umrunda olmasın bu kadınların "elimde tutayım dogasıdır".sakın zokayı yutma boyle yaparsan kaybedersin.her daim "keske kankam olmasaydın" klisesini yasarsın.arkadaslıga aynı hızla devam eger isterse zaten olur kazanacaksan ancak boyle olur derim..[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

kız hakkında her şeyi biliorum zaten hayata bakış açımızdan tutun da çook derin(!) konulara kadar her konuda görüşlerimiz aynı. Yani aslında birbirimiz için yaratılmışız.[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Duke_Guybrush, 18 June 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
bence düşünme onu git başka birini ara (başıma geldi ordan biliyorum)[hline]
qu est ce que c'est:viande

akıllarda kalması gereken bır sey bak adam soyledı sende bu arkadas gıbı yap gıtsın :)[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos [i]&
Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de şöle bi durum var hala kanka kalmamız için baskı yapıo ve telefon edio muhabbet etmek içn sonra bütün gün icq da muhabbet edioz fln[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
Sosyal ağlarda paylaş

valla met ona uğraşıorum ama şöle bi sorun var pazar günü antalyaya gidio 18 gün görüşemicez
gerçi geri döndüünde bi günü kanka ayaınıa birlkte geçirmek için ikna ettim :)[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 18 June 2003 18:44 tarihinde demiş ki:
Karşı cinsten kanka olmaz.[hline]deep.
bakın imzaya img tagı koyuyorum nihoho [img][/img]

NOKTA[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dagger, 18 June 2003 18:59 tarihinde demiş ki:
valla met ona uğraşıorum ama şöle bi sorun var pazar günü antalyaya gidio 18 gün görüşemicez
gerçi geri döndüünde bi günü kanka ayaınıa birlkte geçirmek için ikna ettim :)[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:

o antalydayken mesaj at bişi yap bi şekil bulcan artık bol mesaj at derim[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 18 June 2003 18:44 tarihinde demiş ki:
Karşı cinsten kanka olmaz.

Sanki kendisinin yok bi de konusuyo.Adı N ile baslıyan[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom

[Bu mesaj Khirsah tarafından 18 June 2003 19:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...