Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu Biliyor Muydunuz?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

said:
JvIaD, 21 Haziran 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
Gothic kimsin sen?
Bu yazdığın cevaptan pek havalı olduğun belli,ama ne yazık ki aynı zamanda da boş konuşuyosun.HErneyse 1.5 yıldır oyunu oynuyorum şuan lvl 63 mage var ve yalan sölicek halim yok noob.

1.5 yıl :-O[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Gothic Angel
1.post kasmayalım
2.Hakaret Etmeyelim
3.alakası bulunmayan yerlere post atmayalım[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

nickimi yanlış yazmayı kesermisin!!:hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın 1.5 yol olmadı baslayalı 1.5 yıl once USKo acıkmıydı? yoksa mayko da mı oynuodun?[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...