Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dupe..

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

said:
Punckey, 21 Haziran 2005 01:30 tarihinde demiş ki:
Valla beramus da hala var.
lvl 55 i geçene babası shard alıyo.

yukarida da goruldugu gibi ares,diez ve xig. serverlarinda silindi. beramus'un suyu cikmis anlasilan. tahminim ya servera toptan bi reset aticaklar ya da temizlemesi gercekten zor oldugu icin bu kadar uzun surdu siranin gelmesi.[signature][hline]develer, deveeee!
Sosyal ağlarda paylaş

walla haklı olabılırsınız beramustaki değerli eşyaların %70i falan dupe yanı adamlar utanmadan soyluor.şimdi res gelceğini duyunca tutustu hepsi satıyolar eşyaları ucuzdan.benımde ustumdekilerin hepsini satın almıştım shard chitin fln batcam herhalde:D[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yeri burası degil ama buldugum knightcıya sunu soylemek istiom.''Ya bırak ya,2005 turkiyesindeyiz.Yawww''Abi bu oyun kısır bi oyun walla nsan sıkılıo her charı kastım abi yapabilecegin bise yok lvl kasmaktan baska ''bırak ya''.Her zaman ve her yerde ne olursa olsun olumuna [b]UO RULAZ[b]
Abi grafik mırafik uo her zaman Baba[signature][hline]Dunya malı ucan halı,bin vede düş
Bitecek ol emin kurdugun her düş
Cok gulunç dusunce odaları rüküş
Fiyasko dolu aklımın odalari;Güç
birimlerini devreye sokun hadi.

[b]Burak a.k.a Garion[b]
Sosyal ağlarda paylaş

abıcım olay 60 a kasıp cz de turlamaya baslayınca baslıo pk lar ı yaptıkca zaevk alıosun o zmn baslıo oyun uo oynamadım bu oyundan sorra da oynnmaz denıo zaten devrı bıtımıs:P[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

DOğru level 60 da başlıyo action ama level 60 ta sadece ölğyosun Mesela Assasinsin Elinde +5 Mirage Dagger ile ne yapabilirsin Edit Warriorun biri geliyo elinde +8 raptor chitin shelller hoba oda ne arkadan bideedit priest judgement ile bi koyar yatarsın parasite yedikten sonra...

Ha edit olmadan alamas mısın Cevap: Alırsın Tabi Belki 5 Yıl Sonra!...[signature][hline]HåD£§©ik²°°³
I Love =o=
[b]Msn Adresim
Sosyal ağlarda paylaş

cekmısın scrollları takılıom dun gece cz de baktım karsıdan bı grup mage gelıo bowl un yakınlarındayız dedım artkası doludur 1-2 ok sallıım kaçarım hara hurere bı baktım lıght feetten hızlı kosup benı yakaladılar debuff dan ne yedığuımı goremeden tek vurs aldılar ee tabı cnm dustu 760lara yek vurus alamazsa ayıp ya nese sunu dıcem bazı kişilerde edit charla muhtesem oynuo lıght feetten hızlıkosan bı debuff gordum baska soze ne hacet?
biri bana klaye kullanmayı oğretsın bıktım yazdıklarımı okuyamamktan:D
[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 21 Haziran 2005 10:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Brendig, 21 Haziran 2005 09:30 tarihinde demiş ki:
Abi yeri burası degil ama buldugum knightcıya sunu soylemek istiom.''Ya bırak ya,2005 turkiyesindeyiz.Yawww''Abi bu oyun kısır bi oyun walla nsan sıkılıo her charı kastım abi yapabilecegin bise yok lvl kasmaktan baska ''bırak ya''.Her zaman ve her yerde ne olursa olsun olumuna UO RULAZ[b]
Abi grafik mırafik uo her zaman Baba

CZ ye gidip senin gibi ukala tiplerle de NP kasıyoruz canım varmı bi itirazın?[signature][hline][b]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.

Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Brendig, 21 Haziran 2005 09:30 tarihinde demiş ki:
Abi yeri burası degil ama buldugum knightcıya sunu soylemek istiom.''Ya bırak ya,2005 turkiyesindeyiz.Yawww''Abi bu oyun kısır bi oyun walla nsan sıkılıo her charı kastım abi yapabilecegin bise yok lvl kasmaktan baska ''bırak ya''.Her zaman ve her yerde ne olursa olsun olumuna [b]UO RULAZ[b]
Abi grafik mırafik uo her zaman Baba

bırak ya ne uo, ko mu vardı eskiden mis gibi pacman oynayalım dimi[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 5x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:The_Others²
National Point: 2xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bizim burdaki cafede her masa günü her saati doludur ve herkes ko oynar.ve hepsi de cok ii oynayan adamlar.her serverda en az 1 tane masterları war ve yeni bi server acildigi anda herifler koşuyo 5-7 gün arası bi sürede master oluyorlar.worm keserek başlayıp hq bile kesiolar. herneyse.bu herifler dam düpcü.adamlar depo diye char acmişlar 9-10 tane shar +7 poi war adamlarda. iron bow +7 ler wizard +7-8 ler ne ararsanız war.eslanta giren herhangi bi char a direk yanan silah weriolar hediye olsun diye.beramus ta baslasam bana da birsürü silah werecekler ama en baba server olan aresi bide gusel clanım PaTRiot u birakmak istemiom walla.breamusta kimse korkmuyo canı sıkılan dupe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...