Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Radyo'da biraz da Arabesk ve Türk Halk Müziği çalınsın

Aliba

Öne çıkan mesajlar

Zaten kalitesiz demiyorum, arabeskin de türkülerimizin de kalitelileri olduğu kadar kalitesiz olanları da mevcut, hatta arabesk şarkıları genelde kalitesiz olduğu için güzel şarkılar üzerinde bile bir önyargı oluşuyor haliyle.[hline]
Yallah Şofer Yallah, Ne bekliysen?
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik Radyo WJ leri (ben de dahil olmak uzere) genel olarak arabesk sevmeyen tipler
haa belki Nukem calabilir, onda ibo duyduumu hatirliyorum (kotu bisi demek istemedim Nukem, hatirladigimi sooledim)
ama genelde metal turu muzik sevenlerin bulustugu bir nokta oldugu icin Paticik Radyo
pek oole muzige gidilmiyor.[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

Yerel zevk ve Genel zevk seçeneğinden birincisi seçilmiş, o zaman forumlarda "radyo öldü", "kimse önemsemiyor" demeyin.

Eksiklik gördük, söylüyoruz. Herkese hitap etmeyen, belirli bir bakış açısına sahip dar vizyonlu bir iş hiç bir zaman başarılı olamaz. Bu her iş için geçerlidir, bu konuda ise Pepelek'in yapması gereken her türlü müziğe yer verip, Paticik'ten dışarı, netteki tüm radyo dinleyicilere hitap etmesidir kanımca.

Neyse madem lokal olacağız diyorsunuz, başarılar bu yolda.[hline]
Yallah Şofer Yallah, Ne bekliysen?

[Bu mesaj Aliba tarafından 22 June 2003 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sadece metale abanilmasin baska tip hafif muzikler de yayinlansin.

ben arabesk, turku ve halk muzigi sevmiyorum genelde cunku bunlar cogunlukla uzuntu ve acilar uzerine yapilmis parcalar oluyor. azinlikta kalan insanin nesesini kacirmayanlar ise tekrardan sonra bayiyor.

hayat zaten yeterince zor, sikilmak uzulmek icin muzik dinlemeye gerek yok. caddeye cikip bi yuz metre yurumek yeter.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

- dark abi parasal sorunum var.

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

unity galiba dinlemiyosun radyoyu?
yani dinleseydin sadece metale abanilmasin demezdin
ben pink floyd caldim en cok
Mike Oldfield caliyorum arada
ssu an babacum ile GImli beraber Blues Jazz turu caliyolar

BIzim maksadimiz basarili olmak degil, kendi sevdigimiz muzigi dinleyip eglenmek.[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

bana hic denk gelmiyo nedense. duzenli acmiyorum ben aksamlari su bu saatte bi aciyorum bogazini temizleyen bi solist cikiyor hep.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

- dark abi parasal sorunum var.

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...