Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

h2000 (2003)

jankis

Öne çıkan mesajlar

demin ekşi sözlükte haftalardır sakladıkları '' 2 süpriz grubun '' red hot chili peppers ve placebo olduğuyla ilgili entry'ler gördüm hem rhcp hem h2000 sitesine baktım yok öyle bişey off öldüm öldüm dirildim yaw.. ( h2000'e gitmiycem ve rhcp'yi kaçırsaydım delirirdim. )[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLi_CeVaT, 17 June 2003 19:20 tarihinde demiş ki:
demin ekşi sözlükte haftalardır sakladıkları '' 2 süpriz grubun '' red hot chili peppers ve placebo olduğuyla ilgili entry'ler gördüm hem rhcp hem h2000 sitesine baktım yok öyle bişey off öldüm öldüm dirildim yaw.. ( h2000'e gitmiycem ve rhcp'yi kaçırsaydım delirirdim. )[hline]get bored..

Bende gördüm de eğer öyle bir durum olursa h2000 organizatörlerinin başka iş araması gerekecek.Festivalin en önemli iki grubunun(göreceli tabii ki) açıklanmasının son 3 güne bırakılması herhangi bir pazarlama mantığıyla bağdaşmıyor...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

organizatörlerden teki ntv de yaptı bi açıklama rhcp ve placebo yla ilgili ama placebo nun da rhcp ninde official sitesinde böyle bişey yok muhtemelen yazış zaten placebo 31 ağustos konseri falanda vardı bi aralar gündemde ama oda yok official sitelerinde 2 gün kaldı festivale ne yapmaya çalışıyo bu adamlar anlayamadım
ha bu arada rock the nations a 29 unda opeth geliyo haberiniz olsun (bu kesin) :)
Sosyal ağlarda paylaş

Son derece kötü bir organizasyon olmuş anlaşıldığı kadarıyla direk Milliyet'ten c/p...

H2000 çıldırttı!

Bu yıl Sarıyer Marmaracık Koyu'nda dördüncüsü düzenlenen H2000 Festivali'nin ilk saatlerinde 'izin krizi' yaşanınca daha en başından kendilerini üç gün üç gece eğlenceye hazırlayan gençlerin keyfi kaçtı. Festival alanına giren gençler, bu kez de müzik dinleyememenin ve susuz kalmanın sinirini yaşadı.
Aslında 'izin krizi' önceki akşam başlamıştı. Marmaracık Koyu'na giden jandarma ekipleri, organizasyon yetkililerine Sarıyer Kaymakamlığı'nın iptal kararını bildirip, hazırlıkların durdurulmasını istemiş, bu sırada Ankara'dan gelen ve koya girmek isteyen yaklaşık 100 kadar ODTÜ öğrencisini de engellemişti.

Alternatif parti
Marmaracık Koyu'na giden yollar dün de jandarma tarafından kontrol altındaydı. Festivale giden gençleri durdurup geri çeviren jandarma ekipleri, koya otomobilleriyle gitmek isteyenleri de 3 - 4 noktada durduruyordu.
Ama gençler kararlıydı. Kimi belediye otobüsü, kimi otostop yaparak kimi de yürüyerek festival alanına ulaşmaya çalışıyordu.
Peki bütün bunlar neden olmuştu? Sarıyer Jandarma Komutanlığı'nın verdiği bilgiye göre, organizasyon yetkilileri kaymakamlıktan işletim belgesi almak için ruhsat başvurusunda bulunmuş ancak eksik belge nedeniyle ruhsatlandırma yapılamamıştı. Bu nedenle de kaymakam, festival alanının "umuma açık yer" niteliği kazanmadığı gerekçesiyle organizasyona izin vermemişti.

'İzin olmasa yapmayız'
Oysa, festivali düzenleyen 36:42 adlı organizasyon şirketinin yetkilisi Boray Dündar başka şeyler söylüyordu: "Biz üç ay önce İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve belediyeden gerekli izinleri aldık. Tamamen iyi niyetle gönlümüzden çıkan festivalin nasıl ve ne sebeple bu noktaya geldiğini bilmiyoruz. Prosedürler yerine getirildi..." "İzniniz yok mu?" diye sorduğumuzda ise Dündar, "Sizce böyle bir delilik yapar mıyız? İzinsiz böyle büyük bir organizasyona girişir miyiz?" diyordu.

Müziksiz ve susuz festival!
Kapılarını altı saat geç açan festival alanına su ve yiyecek getirilmediği için kapıda saatlerce bekleyen gençler büyük sıkıntı yaşadı. Festivalin kapılarını açma saatinin uzaması giriş sırasında izdihama neden oldu. Kapılar açılmadığı süre içinde gençler "rezalet" sloganları attı. Çadırlarını kuran katılımcılar, su dahil içecek hiçbir şey bulamadı. Müzik festivali olmasına rağmen festival alanında hiç müzik çalınmadı. Tuvaletlerde sifonlar çalışmadı ve çadırlar da toz toprak içindeydi. Festival öncesi bir de servis rezaleti yaşandı. Servisler belirtilen saatten 3-4 saat geç hareket etti.

Valilikten izin çıktı
Organizasyon şirketinin avukatı Nevzat Çetin ise gelişmeleri başka açıdan değerlendiriyor: "Festival alanını Altınbaş Turizm, Orman Bakanlığı'ndan kiralamış. Biz de onlardan kiraladık. Şirketin ortaklarının babası, Sarıyer Kaymakamlığı'na 'Benim alanımı işgal ettiler. Çıkarılmalarını istiyorum' diye dilekçe vermiş. Halbuki biz bir aydır orada çalışıyoruz. Dilekçe üzerine jandarma gönderilmiş. Biz de Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı'ndan sözlü izin alarak festivale başladık."[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

cidden rezalet..

tuvaletlerin o kadar resmini çekip siteye bile koyup '' bu sene tuvaletlerimiz evinizdekilerden bile daha güzel hede hödö '' dedikten sonra sifonlarının çalışmaması çok gülünç..
ayrıca cuma akşamı ankara'dan gelenlerin alınmaması büyük fiyasko. dana gibi çantayla çadırla nerde sabahladılar kimbilir..?
seneye kesin gidicektim de hevesini kaçırıyo insanın organizasyon fakirleri..[hline] I'm a loner,
I'm a loser,
I'm a winner,
In my mind.

I'm a bad one,
I'm a good one,
I'm a sick one,
With a smile.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 02 May 2003 00:31 tarihinde demiş ki:
soyle diorumki "h2000 sucks" walla inanmiosun jankis ama...

said:
HellHound, 03 May 2003 12:57 tarihinde demiş ki:
said:
jankis, 02 May 2003 18:16 tarihinde demiş ki:
getircekler anathema ile opeth i kim suckx kim rocks görecen dogi =)[hline]so much to live for
so much to die for

yawas getirsinler...

said:
HellHound, 08 May 2003 21:18 tarihinde demiş ki:
ehm... ehm... hazir...

jankis...

h2000 suuuuuuuuuuucccccccckkkkkkkkssssssssss donkey balls

said:
HellHound, 29 May 2003 22:45 tarihinde demiş ki:
sanirim topicin ana fikri olan h2000'in her daim emdigi gercegini herkez anlamistir...

hakli cikmaya bayiliorum ehuehuhueehuehehu [hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

simdi geldim tahminen 3 gibi geri gidecegim..

yani ilk gun gitmedim ama yazik felaket fiyasko imis cuma gunu muzik adina birsey olmamis...acilisi cumartesi canli muzik olarak ogle saatlerinde 3-4 gibi gripin yapti sonra 100derece vbvb seklinde basladi..

gunduz sicaklik cildirtti resmen, gecede donduk;p
...denize girilesi var gibi gelior ama malesef deniz analari ve bataklik atmosferi ürkütüyor insani hehe..

onun disinda zaten yuksek nufuslu her organizasyondaki gibi burda da tuvalet sorunu hayli beterdi (sifonun calismamasi ndan bi adim ilerde...sular akmiodu yada zaman zaman kesiliordu..)

ben gittigimde baya buyuk bi kitle geri donmek icin sira olusturmustu..yanilmiorsam paralari iade ediliordu isteyenlere
de tam canli muzik basladi kendine geldi ortalik, o insanlar baya daha beklediler sanirim eheh...

yani ilk gun disinda, WC sorunu disinda cok rahatsiz olmadim ben (hard stage denilen yerde hayli sert tonlar geliodu dipnot duseyim heh)

bide funlovincriminals in saat 12-1 arasi ciktiini dusunursem, bugun starsailorun da benzeri sacma bi saatte cikicagini tahmin etmek zor degil eheh..

bakalm resimli sekilde foruma yansitacagim aksam (WC nin fotosunu cekmeye objektif dayanmaz uzgunum..insanlarin iceriye biraktiklari yaratiklari gosteremeyecegim)

selamlar[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...