Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

h2000 (2003)

jankis

Öne çıkan mesajlar

Hehe bilmem kaç sene önce kılabır vede alternatif tayfaya kaliteli müzük festivali yapacaz diye woodstock tadında eylem mantığıyla başlatılmış içi boş festival.

Sinirlendirdiler beni durup dururken. Bu güne kadar yediler bu sene son olacak iddia ediyorum çünkü dibe vurmuş bir kadro bu seneki

Adı geçen ve gelmeyen (büyük bir kısmı geyik olmak ile beraber organizasyonda cart oldu curt oldu gibi bahanelerin tamamı yalandır bu arada. Bu gruplar arasında tercih yapma meselesidir) gruplar şöyle:

Opeth (ulan getirseler şaşardım zaten)
Anathema (hehe)
Katatonia
My Dying Bride
Queensryche

Bravo tam liste açıklanmış bu grupları bırak yakın bir grup bile yok (Gathering demeyin değil)[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 07 May 2003 10:28 tarihinde demiş ki:

Opeth (ulan getirseler şaşardım zaten)
Anathema (hehe)
Katatonia
My Dying Bride
Queensryche

Bravo tam liste açıklanmış bu grupları bırak yakın bir grup bile yok (Gathering demeyin değil)[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör

yaf yapmayın h2000'de opeth'in katatonia'nın işi ne? keşke daha değişik türlere özgü festivaller(wacken veya woodstock gibi..) de olsa ama h2000 alternative ağırlıklı.opeth fln bekleyen var mı bilmiyorum ama beklemesin varsa:)[hline]get bored..i wish for a real one.
Sosyal ağlarda paylaş

festival sadece alternative den oluşmuyo arkadaşlar
genel kanı alternative müzik ağırlıklı olsa da anathema yı getirmeyi düşünmeleri bile (ki gerçekten öyle tanıdık organizatörler var gelicek diyolar) ama gelmese de sonuçta alternative in dışına çıkabileceklerini gösterir
o yüzden kesin şeyler atıp tutmaktan kaçınalım yok bu grup gelemez vs diye :P[hline]so much to live for
so much to die for
Sosyal ağlarda paylaş

opeth veya katatonia gelmediği sürece adımı bile atmam ki öyle gözüküo
neden metal festivali yok
peehhh[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
valla açlıktan ölmüştüm geçen sene de sahilinb yanında yaparlarsa bhok olur içen zurna olanlar denize felan girip bogulularr felan. Zaten bir konser mi ne varmış orada iptal etmişler felan kötü bir yer bence sarıyer daha iyi olabilirdi[hline]Öss Öys
Biri Bize
Cevapları Sölese!!!

Öss nedeniyle Kapalıyız
Gariban orduma katılın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sorun da o. bana kalsa sadece 1 ine giderim de.
kuzenlere sormadım biletin parasını wericek miyim wermicek miyim die.
bizde war geliomusun dediler, sormadım para wericek miyim die sorucam bi ara :p
wermiosam oburune de para werip giderim heha.
olmadı annem bu yaz kafana gore eglen demişti(öss oncesi)
ondan alırım.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim topicin ana fikri olan h2000'in her daim emdigi gercegini herkez anlamistir...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...