Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

h2000 (2003)

jankis

Öne çıkan mesajlar

ben bu sefer kaçırmak istemiyorum ..
placebo geliyo sölentileri işallah balon değildir
mor ve ötesini de kal da dinleyemezsem yine burası olsun
bi de şu meşur ortamı görelim bakalım :p

sizin geliyo diye bildiğiniz başka grup weya insan kimler war ?[hline]Tanrı'yı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
pöh bu seneki söylentiler tamamen fos çıktı.Önce dedikodular Cure ile açıldı o yattı,sonra Placebo Eylül'e sarktı sanırım...Starsailor bu senenin ana grubuysa iyi zarar edeceklerdir...Ayrıca alternative olduğu iddia edilen festivale Hard-Rock stage açmanın mantığı nedir anlamış değilim...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun mantIkla ne alakasi var?Adamlar seyirci cekmeye calIsIyor , butun gruplar savash nedeniyle iptal ettiler tek tek anlasmalarInI.Sadece starsailor ve Gathering kaldiki , adamlar bir sekilde seyirci cekmek zorunda festivale..Ha bana sorarsan ole bi festivalin icine metal muzik hic bulastirilmamali ama yapabilecekleri bashka birsey yokh..PlaceBo zaten h2000 e gelmiyordu.O ap ayri bir konser..Ayrica onumuzdeki 1-2 ay iicnde bashka gruplarda gelicek , bashka organizatorlerin cabalariyla..Cure shu an icin festivale gelmiyor, belki ilerleyen tarihlerde ayrica bir Cure konseri ihtimali var..

[Bu mesaj DamienThorne tarafından 01 May 2003 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DamienThorne, 01 May 2003 19:46 tarihinde demiş ki:
Bunun mantIkla ne alakasi var?Adamlar seyirci cekmeye calIsIyor , butun gruplar savash nedeniyle iptal ettiler tek tek anlasmalarInI.Sadece starsailor ve Gathering kaldiki , adamlar bir sekilde seyirci cekmek zorunda festivale..Ha bana sorarsan ole bi festivalin icine metal muzik hic bulastirilmamali ama yapabilecekleri bashka birsey yokh..PlaceBo zaten h2000 e gelmiyordu.O ap ayri bir konser..Ayrica onumuzdeki 1-2 ay iicnde bashka gruplarda gelicek , bashka organizatorlerin cabalariyla..Cure shu an icin festivale gelmiyor, belki ilerleyen tarihlerde ayrica bir Cure konseri ihtimali var..

[Bu mesaj DamienThorne tarafından 01 May 2003 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]

Ömerli zaten dar bir yerdi bu yüzden çadırlardaki sesler sürekli karışıyordu.Bir çadır daha eklenince iyice çorba olur diye düşünmüştüm ama başka yerdeymiş bu seneki...Ayrıca Cure için Robert Smith'in ağzından official açıklama olduğu bile söylenmişti(ki o zamanlar da savaş söylentileri vardı)[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

ilgimi çeken bi grup gelmediği için düşünmedim hiç h2000'i.

ANA SAHNE :
Starsailor
Rubin Steiner Quartet
Flavor Flav of Public Enemy
Athena
Vega
Koray Candemir
Replikas
Nefret feat. Ceza & Dr. Fuchs

DANCE TENT
Leon Roberts aka UBU (Shaboom Records,UK)
Ignas I.V (Atari Promotions,LT)
Frederick Landier
Chus (Stereo Productions,ES)
Flash Brothers (Bedrock Records, UK)

HARD TIMES
The Gathering
Radical Noise
Ascraeus
Antisilence
Comma
Cidesphere

In Spite Demo Stage'de yer alacak gruplar
15 Mayıs'tan sonra açıklanacaktır.

athena,vega,comma,antisilence gibi yerli gruplar varken the climb niye yok diye düşünmeden edemiyorum..[hline]get bored..i wish for a real one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...