Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level 50 üstü clan (Diez)

ozmo67

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar diezde sağlam bir clan kuralım. Bu forumdaki arkadaşlarla beraber. iki clan kuralım. Biri ana clan olsun level 50 üstü olanlar burda toplanır. İkinci clan ise level 40 - 50 arası arkadaşlar burada toplanır. leveli 50 olan arkaşları ana clana geçer. Benim amacım Sadece türklerin olduğu sağlam bir clan oluşturup clan olarak bir numara olmak. Sizden gelecek yorumları ve katılımları bekliyorum.

Nick = ozmo67
Clan = CHAMPIONS
Sosyal ağlarda paylaş

ozmo bizde çok diyoz ama serverlerin ayrı olması ve human orc uyuşmazlığı yüzünden biraz zor görünüyo:)
sana özel msj atmıştım cevap bekliyorum :-P[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: __NumberOne__ :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlatmak istediğim zaten birlik beraberlik. Sen yeterki gelmeye karar ver gerisi gelir. Çünkü herkez bunu istiyor ama kimse bir adım bile atmıyor. Birlikte güzel bir clan kurmak isteyen herkez buraya mesaj atsın. Buna göre bir gün belirleyip oyunda toplanıp birleşelim.
Sosyal ağlarda paylaş

siz ayarlayin herseyi bende char bol pelerin questinde yanınızdaim :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NosFFeratu, 04 Şubat 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
Sen kimsin ? nerden çıktın böle birden ?
Amaçlarına bu bi kaç sözle katılamayacağım...

Ben ozmo tanıştığımıza memnun oldum. Nerden çıktığıma gelince Söylemesem daha iyi olur.

Arkadaş laf olsun torba dolsun diye mesaj atma. Senin gibiler yüzünden bu güne kadar böyle bir birliktelik olmamış, olmazda. Moral bozmakta bir numarasın. Sırf senin yüzünden istek falan kalmadı. bütün şevkimi kırdın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozmo67, 04 Şubat 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
said:
NosFFeratu, 04 Şubat 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
Sen kimsin ? nerden çıktın böle birden ?
Amaçlarına bu bi kaç sözle katılamayacağım...

Ben ozmo tanıştığımıza memnun oldum. Nerden çıktığıma gelince Söylemesem daha iyi olur.

Arkadaş laf olsun torba dolsun diye mesaj atma. Senin gibiler yüzünden bu güne kadar böyle bir birliktelik olmamış, olmazda. Moral bozmakta bir numarasın. Sırf senin yüzünden istek falan kalmadı. bütün şevkimi kırdın.

Sen ne dion ya ?
Manyaa bak
Sor bakalım diezdeki herkese kurulduğundan beri dağılmayan ve gittikçe güçlenen ama eziq o.ç bi hacker tarafından aniden kapatılan clanın adı neymiş
White_Lycans dan başka bi isim bilmiyorum ben ya sen ?[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...

[Bu mesaj NosFFeratu tarafından 04 Şubat 2005 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bir açıklama yapmak istiyorum.

1. Clan için ortak bir isim kararlaştırılacak.
2. Leveli en yüksek master olan bir arkadaş clan kurucusu olacak.
3. Şu şekilde üç clan kurulabilir. Leveli 50 ve üstündeki arkadaşlar ana clanda olacak. Leveli 40 - 50 ikinci clan. 1 - 40 arasıda üçüncü clan. Örnek: Clan - Clan_1 - Clan_2 diye gidebilir.
4. Bunların hepsinin oylanarak yapılması.
Sosyal ağlarda paylaş

diezde Gümlemeyen Tek Clan New_Order Server acildigindan beri var.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

new ordey bence dıezın en ıyı clanı adamlar ıyı goturduler ally lerı bıraz zayf Rogue crackes mı ne ama new_Order super bi clan bence tam bi clan ama gecen de birini gordum clandan morad satısatyken istermısın dedm adam isterim ama hacklendım dedi.İcime oturdu bnm adamlar hem oyunu biliyo hemde ıyıler yanı.Eternıty fosladı en sonunda aama bunlara hıc bıse olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 04 Şubat 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
siz ayarlayin herseyi bende char bol pelerin questinde yanınızdaim :D

harbi lan :D bussuru charimiz oldu :D[signature][hline][ code=php ] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[ /code ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 04 Şubat 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
diezde Gümlemeyen Tek Clan New_Order Server acildigindan beri var.

Bak bunu bilmiyordum
Ama bizimkisi de iyi dayandı ki devam da edecekti(bi new order ile biz vardık o halde ama ben hatırlamyıorum new order ı en azından sağlam gözüküpde dağılan çok klan gördük sayısı ise 50leri aşmıştır)
Lucifer ayrılmasaydı çok daha iyi olcaktı ama şimdi ne şan kaldı ne şöhret fiıldı bits le idare etsin bakalım bende eve internet alınca güzel bişiler yapmayı düşünüyorum
Revenge Yourself...[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar var mıyız boyle bı clan a en azından kendımızı gostermek amaçlı ..? bu diez ares xig yada her neyse farketmez ben varım beraber cok eglenıcez dıyenler buyursun benım diez de char. ım yok kesınlıkle ama bı kac kısı bulucaz kastıracak lutfen en bastan kasıcam yıne mı dusuncesınde olmayın eger clan kurulacaksa bambaşka olucak hepımızı bız bıze dusunun noob yok lmr yok ne guzel oynıcaz[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

Moralinizi bozmıyımda,
diezde bu vakitten sonra,klanca kendizi göstericek hale gelmeniz,bi yerlere gelmeniz,diger top klanlara yetişmeniz,sürekli item-lvl kasmanız halinizde 2-3 ayınızı alır gibi geliyor.[signature][hline]Buzkirpisix
Xigenon
Bıçakçı/4x/dual swordbreaker

Sosyal ağlarda paylaş

Bencede bızım oyle yukarılarda gozumuz yok xig'de boyle bı clan ın acılması kotu olur cunku xig su an tam anlamıyla karman corman her kafadan adam war suruyle guıld suruyle adam war herhangı baska serwerlarda da kurulabılır yanı tabıı kuran kısıye baglı buyuk yuk altına gırecek ama :([signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...