Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patlatınız pls

RogueSpear

Öne çıkan mesajlar

Patlatın lem ben baslatmak istiorum musadenizle Sticky yapmassan fatih sana hoyl water seysinden yok :D

GarrRrrRrKKKkkK

Horoza sorarlar:
-tavukmu yumurtadan cıkar yumurtamı tavuktan?
-Valla ben .iter gecerim polemige giremem...[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Öyle Bi sonbaharda ölücemki vefasız sevgilim mezarıma koyacak kuru bir gül dahi bulamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme... Patlatmayı bu kadar çok seven insan varken bu başlığın sticky olmasına gerek kalmaz. Sürekli üstlerde olur :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

gecen gun tawuk yumurtadan cıkmaz civciv yumurtadan cıkar sonra tawuk olur dediydiler sonra da ustune civciv mi yumurtadan yumurta mı civcivden icin bi acıklama gecmishleri.o sırada ben cz de oturuodm. tam iseyler yazıodm ki canabis geldi kacırdım adamı birini alıp town yaptı.o gun ondan np alamadıgım ya da exp kaybettiremediim icin cok uzuldum,o kadar uzuldum ki el morad towna gittim tplenmeye hazırlanan bi klanın mage liderine girishtim.complete warmısh galba ustunde ki inat yapıp uc skill kullandım.spike thrust pierce la anca oldu sonra town cektim.baktım akıllı bi de uzernde para tasıomush 200k da param olduydu.Ama o para da np de canabissizligin uzuntusunu gericeremedi.Ben de dedim bekliim bari nasılsa stealthli birileri bizim towna gelir.geldi de.klan ismine bakıorm bizim arkadashların klanından diilse adam tam ikinci sıradaki kuleleri gecmishken sadece skill kullanmadan z r ile acıorm stealthini.dımdızlak kalınca bi korkuo oracıkta exp kaybedip oluwerio.sonra &%(%& diye sevgi sozcuklerini sarfedio bana. Ben de diorm kendi kendime,hay allam selam werdik borclu cıktık..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

alın size iğrenç bir ko geçmişi(yavanlık)
sawaşın başlama sebebi czde bulunan eski tarihi yazıtlardan anlaşılana göre insan assassinler stealth olup karusların kalelerinin kapısını çalıp kaçıyorlarmış sonunda bir karus okçu dayanamamış uyarı ateşi atmış bu ok talihsiz bir şekilde küçük yavrucak prense gelmiş bunu duyan kral üzüntüsünden oyunu terk etmiş bir gün intikamım için gelicem demiş karus kralda
benim ezüq humandan ne azım var bende giderim demiş
sonra krallar gidince bu başsız kalan karus ve elmoradlar savaşmaya başlamışlar

ben bile öğggh dedim alın patlamış bir kol konusu[signature][hline]Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi vakti zamanında ben küçücük tosuncuk bi manyag iken, kalluga muhitinde toplaşmış megaların gazını çıkarıyoduk.

Velhasılı oradan geçen papaz gılıklı bir tipde bizim aramıza katıldıktan sonra hem neşemiz arttı hemde artık bize gaz gelmeye başladı.

Sonra birden bire bu papaz kılıklı vatandaş "ben papaz diiiliiimm, ben imamıııımmm" diye baarmaya başladı. Eh haksızda sayılmazdı hane, abdestli mabdestli gelmiş.

Neyse biz elemanların icabı kaderiyle ilgilenirken, bir mega arkadan papaz kılıklı imamımıza atladı, e doğal olarak hem imamın bi tarafına abdest suyu kaçtı, hemde imamın abdesti kaçtı....... :D:D:D

Anlatılmaz yaşanır
Bu sevda bitmez, devam eder,
Parçala beni behçet, ama sakın sollama,
Rahmetlide sollardı, musalla taşına tosladı.

falan filan, arkası yarın....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza yakında börtü böcek yuvası olcan olm git zırhını mırhını yağlattır cilalattır, kendine de karus dişi priest şelalesinde bi duş çek, safi tertemis olursun valla :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

karus priestlerde sana hasta..
özellikle bp olanları pek bi kashar.. öpücük veremiolar ama malice veriolar bol bol...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

Sosyal ağlarda paylaş

fena geyik modundayım. forumdaki her konuyu tek tek patlatmak istiorum...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 10 Haziran 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
Şimdi vakti zamanında ben küçücük tosuncuk bi manyag iken, kalluga muhitinde toplaşmış megaların gazını çıkarıyoduk.

Velhasılı oradan geçen papaz gılıklı bir tipde bizim aramıza katıldıktan sonra hem neşemiz arttı hemde artık bize gaz gelmeye başladı.

Sonra birden bire bu papaz kılıklı vatandaş "ben papaz diiiliiimm, ben imamıııımmm" diye baarmaya başladı. Eh haksızda sayılmazdı hane, abdestli mabdestli gelmiş.

Neyse biz elemanların icabı kaderiyle ilgilenirken, bir mega arkadan papaz kılıklı imamımıza atladı, e doğal olarak hem imamın bi tarafına abdest suyu kaçtı, hemde imamın abdesti kaçtı....... :D:D:D

Anlatılmaz yaşanır
Bu sevda bitmez, devam eder,
Parçala beni behçet, ama sakın sollama,
Rahmetlide sollardı, musalla taşına tosladı.

falan filan, arkası yarın....

anılar şimdi gözümde canlandılar:)[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür
Sosyal ağlarda paylaş

hazır patlatmak fln diyosunuz bari bi olayı belirtiim. son günlerde bol bol gereksiz konu fln açılıyor bikaç günlügüne aktif olarak yazı yazmayı bıraktık ko kısmı coşmuş mübarek. sonrada niye herşeye muhalefetsin fln diyosunuz. allahtan oluyoruzda yola getiriyoruz birilerini.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Yaf bu selo memleket semalarına ne yazıor gene..
aiptir aip murtaza kakalak gibi yapıştırdın bizi yere ama simdi archerım yakalarsan vur :D Shadow hunter ı azına gözüne yerlestiricem 300 400 vuruom ama olsun :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Archer
LeveL: 6x
Öyle Bi sonbaharda ölücemki vefasız sevgilim mezarıma koyacak kuru bir gül dahi bulamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...