Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yapacam anlamıom :(

KINGAN

Öne çıkan mesajlar

ya ben oyuna başladımda mage açtım bir tane bir tane assasian açtım birde priest açacam...
neyse ben kastım mage 19 rouge (assasian) 16 olduda şimdi stat ve skillerini sölermisiniz mesela kaçtan kaça kadar magele hangi skiller vereyim ya da rouge ile vs vs... işte statlarımı kaça kadar vereyim bununla ilgili sorunlarınızı yazarsanız mesela mage ile neye nasıl verirsem sorun olur fln die sevinirim yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler ...[signature][hline] Ultima Online Bi Anda OffLine Oldu Napalım Knight Online Oynıyalım Dedik . Her Türlü Bilgiye Açığım
Sosyal ağlarda paylaş

ya biras kendınızı yorun forum kım nasıl skıl verır kısmıyla doldu patlatsak ayıp olur bence bıras arstır sormana gerek kalmıcak assasıne de mage e de nası skıll dağıtılır emın ol forumda 10larca yazı var biras gayret bulursun[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Mastera bir kala okçu
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

sana bildiğim kadar yardım edeyim..paper mage olacaksan tamamen MP ye puan ver..yok armor giyerim staff isterim diyorsan INT ve MP dengeli ver..2 INT 1 MP gibi..ayrıca paper mage ler için doğru sanırsam "Flame/Glacier" meslekleri geçerli...Glacier ile adamı yavaşlatacak flame ile de bitireceksin..bildiğim bu kadar hatam varsa affola
Sosyal ağlarda paylaş

birde aresler hepsi birbirine bağlı sanırım bende kasmka kolay die ares 3 deyimde işte bana item yardımında bulunjabilecek varsa pls yardım etsin ya mesela goblin armour ya da silan armour fln olan ya da set silah sopa fln özellikle dagger assasiana silah yani varsa çok mutlu olurum birde merak ettiğim konularda acil soru sorabileceğim nette online zamanı çok olanlar bana öm atsın ya da yazın ben sizin msninizi alayım

Teşekkürler....[signature][hline] Ultima Online Bi Anda OffLine Oldu Napalım Knight Online Oynıyalım Dedik . Her Türlü Bilgiye Açığım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...