Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ignition diye bir oyun vardı

Hakiki_Portnoy

Öne çıkan mesajlar

bilir misiniz böyle minik şirin arabaları sürdüğümüz,arada Rshift tuşuyla turbo yaptırdığımız bir oyun vardı..işte o oyun geri döndü ehehe indirdim 15 mb.e-şşekten indirdim söylemesi ayıp..;) Novice de bitirince Banana,Amateur da bitirince Monster,Pro da bitirince Vegas,Mirror da bitirince Ignition adlı araba açılıyor.ayrıca 2 tane de kitli harita açabiliyorsunuz.Tokyo Bullet kasıntı bir harita.
Hastasıyım bu oyunun yahu.grafikler kare kare falan ama çok zevkli.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 16 Haziran 2005 00:09 tarihinde demiş ki:
indirdim güzele benziyor ama bende yarış başladıktan az bir süre sonra göçüyor oyun. size de oluyor mu? uyumluluk modunu falan da denedim fayda etmedi.

perspective polygons u kapatın çakılmaz.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tuor_annare, 15 Haziran 2005 21:07 tarihinde demiş ki:
manyak bi oyundu yaw.arkla aynı bilgisayardan saatlerce oynardık.uçaklı bi bölüm vardı.oraya gıcık oluyodum:D

Tokyo Bullet :D
ben de çok gıcık oluyorum oraya,çünkü yolun 3 yerinde engeller çıkıyor sağlı sollu ve çarparsanız resmen sonunculuğa kadar bile düşebilirsiniz 1.likten.
Zaten en zor harita o.Pro zorluk seviyesinde bu haritaya kadar gelip bunu da bitirirseniz vegas arabasını (zarlı olan) alıyosunuz.sonra bi de Mirror zorluk seviyesi var.opponent ların oynayış biçimi Pro seviyesinde ama artı olarak haritalar tam aksi şekilde konulmuş.bu da adamı baya kasıyor :-D onu da bitirirseniz en son ve en coşkun araba olan Ignition u alıyosunuz.Speed-Turbo-Acceleration-Grip herşeyi maksimumda.Turbosunu kullanınca kurt uluması duyuluyor.
Tabi oyun bitirmek nasıl oluyor onu da anlatıyım:Zorluk seviyesine göre değişen bir dizi haritada yarış yapıyorsunuz.o haritayı geçmek için ilk üçe girmek zorundasınız.bu yarış dizisi bittiğinde de toplam puan bakımından birinci olmak zorundasınız.yarış başına alınan puanlar:
1. ->10
2. ->7
3. ->5
4. ->3
5. ->2
6. ->1
puan oluyor.
Hüh ben bu oyunun başından alamıyorum kendimi..eloğlu doom3 oynar ben de 100 yıl önce çıkan minik arabaları sürdüğümüz oyunu oynarım manyak gibi :utaniem:[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu anda 3. zorluk seviyesindeyim, bi önceki zorluk seviyesinde sarı araba açılmıştı ve 2. zorluğu onunla geçmiştim. ama şimdi bakıyorum o sarı arabadan başka yeni araba göremiyorum. oyunda da alamadığım bir siyah araba var. araba açılmamış mı yoksa ben mi far edemiyorum.
biraz karışık yazmış olabilirim; kısaca sarı arabadan sonra hangisi açılıyor?[signature][hline]oasisoyun.net
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

monster diye bi araba var jip gibi böyle.onu alman için amateur seviyesinde bitirmelisin championship i.ama dediğim gibi 1. olarak ve altın kupayla.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...