Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okçunun yan mesleği..

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Archer / Explore
Asassian / Explore Başka yaparsan noob olursun :)[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

ay ölüyorum yemin ediyorum ölüyorum of nereye gitsem malak topicleri karşıma çıkıyor . of yarabbim neden bu zulüm? trademark olma yolunda ilerleyen bu şahıs neden hep karşıma çıkıyor. malak topicleri , sloganımız ; saglıgınız için uzak durun.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

HasMez Adam oyuna yeni başlamış hor görmemek lazım ancak böyle sora sora ogrenecek ama sende haklısın[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 17 Haziran 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
kaşif ve okçu..güzel ikili olabilir..assasine de zaten puan kalmıyor..

Tamam Bunu Görmemişim sözümü geri alıyom[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 17 Haziran 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
HasMez Adam oyuna yeni başlamış hor görmemek lazım ancak böyle sora sora ogrenecek ama sende haklısın

ama yok dayanılıcak gibi diil yemin ediyorum okçunun yan meslegi , mastadonun moradon macerası, sezaryanla çıkan assassin,Hain Resser ve takip... ,Provakör lüğe giden yolda... ,KnightOnline ın gizli komutları , Yükselen piayasa..yükselme piyasa! ,Abyss te nadir bir item..

bunlar malakın açtıgı topiclerden bazıları, böyle bir topic yaratıcılıgı , yeşilçam erotik filmlerine isim seçen adamlarda bile yok yemin ediyorum. insaf ya insaf[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 17 Haziran 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
Forumda aratıp bulamadım..Okçu olarak hangi yan meslek seçilmeli ? 45 e kadar okçu vermeyi düşünüyorum..

Okçunun yan mesleği thief yani
archer /thief
çok güzel ks yapar çalarlar senin np ni cz de savaşlarda.....[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

baba elin neye yatkınsa onu yap kendini sınırlama tabulara takılma orda assians expolere fln yazıyo ama sen aldırma yeni arayıslar icinde ol ne bilim archer/flam mage archer/deffance fln kafana gore takıl sen nsl olsa serbestsin...[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 17 Haziran 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
Forumda aratıp bulamadım..Okçu olarak hangi yan meslek seçilmeli ? 45 e kadar okçu vermeyi düşünüyorum..
,

ben arada yan meslek olarak matematik dersi vermeyi tercih ediorum ama sin'im. sinus cosinus anlatırken spike im gelio..
En mantıklı archer yan skill turu explore dur.Sana tank yapan birinden kıcını kurtarman icin gerekli..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bişey dikkatimi çekti malachın topiclere laf ediyorum falanda hakkını yememek lazım adamın bu forumda türkçe konusunda asimile olmamış ender kişilerden birisi oldugunu belirtiim.

hadi cevap verelim bakalım;

archer/explore normalidir. explore ; heal , bikaç saniyelik defans ,light feet , cure ve stealthtakileri görmeyi saglayan (lupin ,cats eye)büyüler içerir bu yüzden archerın bayaa işine yarar.

archer/assassin de biraz extreme bir türdür. hybrid archer denir bu kombinasyonu yapanlara. lvl 62de hem shadow hunter hemde stealth kullanabilen bir archer olursun. hybrid gerçekten zordur çünkü rogue özelliklerini yitirmiş bir türdür (swift dışında) ama ekiple takılıcaksan fena diil.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 18 Haziran 2005 16:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...