Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi

Nwalka

Öne çıkan mesajlar

Online mafya oyunu
http://www.kvgame.com/
Ana sayfalarındaki oyunun tanıtımı:
Vadide sende kendine bir yer aç.
Hirsizlari ve adamlari kirala. Silahlar Al.
Çeteni Kur. Sanal Vadi Burada.
Hemen Katil Bu Heyecani Sende Yasa.
Bu arada Dereceye Girip Ödül Almakta Elinde.

Yeni başladım oldukça heyecanlı sizleride beklerim..[signature][hline]Lle quena i'lambe tel' Eldalie?

[Bu mesaj Nwalka tarafından 12 Haziran 2005 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uçarım ben bu mafya mufya olaylarına zaten son zamanlarda iyice midem kalktı bu heriflerden.bi de oyunu geldi tam oldu.dur ben bi hacker kiralıyım...neydi o sitenin adresi?[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KucukHusamettin, 13 Haziran 2005 08:53 tarihinde demiş ki:
neden bu kadar kıl oluyorsunuz Kurtlar Vadisine anlamıyorum. Tamam ben de çok sevmiyorum hayranı değilim ama kin de beslemiyorum. Ozaman mafia'nın yapımcılarını (unuttum) vuralım, Rockstarı basalım? Neden sadece bizim yaptıklarımız ezik oluyor kötü örnek oluyor

anlamadın galiba bu ülkede bi mafya özentiliği var.amerikada gta ya özenip gidip M-16 yı alıp milletin arabasını kaçırmıyolar ama türkiyede kurtlar vadisindeki kılıç a özenip onun bıçağından satın alarak beşiktaşlı bir genci bıçaklıyolar.hem de kendisi omuz atıp kavga çıkardıktan sonra.bizim ülkemiz beeeyle özenti,gaz bi toplum.kanallar da reyting uğruna annelerini babalarını bi güzel satacaklar ulus meydanında nerdeyse,işte o yüzden tiksiniyoruz bu olaydan.utanmadan da oyununu yapıyolar.ayıp ya.terbiyesizlik.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikadada oyunlardan,filmlerden etkilenip dengesiz iş yapan oluyor ama şahsen insanları belli mafya kalıplarına ittiği için ben sevmiyorum.zaten etrafınıza bakınca direk kurtlar vadisinden etkilenenler belli oluyor,okullarda bile etkilenip gruplaşmaya çalışanlar var.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

kv yokkende vardı...o değilde deliyürek varken millet delikanlılığa ağırbaşlılığa sarmışken kv ile iyice öküzlüğe sardı..vururum kırarım alem buysa kıral benim huleaaan moduna girdi..[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...
Sosyal ağlarda paylaş

'Çakır' karakteri sokaktan, yeraltına kadar her kesimi etkiledi. Çakır'ın el öpmesi Alaattin Çakıcı'yı harekete geçirdi. Çakıcı, medyaya gönderdiği yazılı açıklamada dizi karakterinin kendisini yansıttığını iddia ederek 'Ben hiç el öpmedim' deme gereği duydu. Çakır'ın ölümü ise günlerce konuşuldu. Ardından gıyabi cenaze namazı kılan da oldu, yas tutan da.Ülkesinin uluslararası arenada yalnız bırakıldığına inanan dönemin KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın dizide oynaması yankı uyandırdı. Denktaş'ın rol aldığı bölümde senaryo değil, gerçekler konuştu. Denktaş mücadelesini ilk kez reyting rekortmeni bir dizi sayesinde neredeyse ülkedeki tüm evlere girerek, anlatma şansı buldu.Baron'un ölümü günlerce manşetleri süsledi. Özellikle bu ölüm olayının ardında Masonlar'ın olduğunun ima edilmesi, bir numaralı gündem maddesini oluşturdu. Gazeteler Masonlar hakkında yazı dizileri yayınladı.Dizi Türkiye'yi o kadar etkiledi ki her bölüm yayınlandığı haftaya damgasını vurdu. Hemen her film ve dizide rastlanan sahneler Kurtlar Vadisi'nde yayınlanınca olay oldu. Pek çok kişi 'dizinin vahşet içerdiğini' öne sürdü. Hatta dizide kullanılan dilden içilen sigaraya kadar devletin resmi kurumları açıklama yaptı.Kurtlar Vadisi öyle bir fanatizm oluşturdu ki, sadece sıradan vatandaşlar değil, devletin en tepesindeki kişiler tarafından da dikkatle izlendi.Gün geldi MİT'in eski Müsteşarı Şenkal Atasagun bile diziyi merakla takip ettiğini açıkladı.Seyircilerin perşembe akşamları evlerine kapanmaları nedeniyle bir çok ilin emniyet müdürlüğü seri operasyonlar düzenleyip, yıllardır aranılan suçluları evlerinde yakaladı.Kurtlar Vadisi sadece gündem yaratmakla kalmadı, gündemin bilinmeyenlerini de ortaya serdi. Günlerce konuşulan bir olay dizi senaryosuna dahil edilerek kimsenin bilmediği ya da göremediği detaylar halka ulaştırıldı.
sonra da "neden kurtlar vadisine düşman oluyorsunuz" diyorlar.al sana nedenler..bu millet pisikopat çünkü,kanallar da reyting uğruna coşturuyo bunları.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...