Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danışmam gereken bir konu var...

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar patiler...

Danışmaam gereken konu uzun zamandır oyuna girmediğim/giremediğim için karakterimin lvl41 de kalmış olmasıdır...

Bana nerede nasıl kasacağım ile ilgili önerilerinizi bildirirseniz sevinirim...

Bu arada karakterim lvl41 flame mage. Guilde alımlar kabul edilir :=P[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

birader yenisin herhalde:D neyse umarım flame/glacier yapmışındır.cunku chill e ihtiyacın olcak. eslanta gitcen orda ash knight dts party fln girebilirsin.iyi bir klan bulursan daha rahat lvl atlarsın.45ten sora eğer paper fire san aoe harpy veya aoe dts ye girebilirsin.şöyle bide durum var flame in yanına lightning koyarsan seni deruvish veya apost partye lr ci oalrak alabilirler:D ama 60tan sora reskill yapman lazım.[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

flame / light en iyisi apos partylere girebiliyorsun CZ dede kacan adamı durdurmak icin Light büyüsü iyi oluyor[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Eslant'ta şu noktalar arasında dolaş. Hemen bi party bulursun. Hatta daha party pls bile diyemeden invite gelir. Şöyle bi de tespitimi belirteyim. Giydiğin robe mutlaka kırmızı olmalı. Kırmızı robe u gören hemen alıyo partiye. Muhtemelen de bi beyaz robe'luyu atarak :D[signature][hline]Name: Vaern
Clan: TheVampires
Class: Glacier Mage
Level: 4x

[Bu mesaj Eternalus tarafından 17 Haziran 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda yeni değilim, oyundan mecburi uzaklaştım birsüre sadece...

Ash Knightları felan biliyorum. Bnde o şekilde tahmin etmiştim ancak patilerin fikirlerinide almadan geçmek istemedim...

Hepinize teşekkürler...

Kasayım karakteri, birde guild buldummu kafama göre sanırım tamamlanır...

Ha bu arada, karaktere flame,glacier verdim chill bir numara evet :)[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...