Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaw nolcaq bu server lerin hali

DarkMage

Öne çıkan mesajlar

bütün serverlara uygulanır darkmage

bu arada ;

said:
KaKsi, 17 Haziran 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
Hayır haso annamıyom kaç kere tekrar edicez bunu biz?

adamın 5 msgı var diye cevap veriyorum, 500-1000 msg a sahip fakat hergün salak salak topic açıp adamlardan diil diye.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hadescik, 17 Haziran 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
paralı Olucak level 50+ para ödemicek ama knightonlineworld.com forumunu görerseniz yzıyor

knightonlineworld forumu ? o forum kaldirilali yaklasik 1.5 ay oluyor =) arkadasim ingilizceniz yeterli degilse kafaniza gore yorum yapmayin.. Orada yazan seyin özür su " level 50 alti olan kullanicilara oyunun musteri hizmetleri destek vermeyecek" bunun anlami abi ben hack edildim bidi bidi diyecek kardeslerin bu sikayetlerini ulastirmalari icin level 50 üstü olmalari ...[signature][hline]Nick : RuneLaFey
Class: Mage
Clan : The_Others² (Leader)
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 5x
Sosyal ağlarda paylaş

Bi topiç acıp sticky falanmı yapsam?[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KingMadboy, 17 Haziran 2005 19:23 tarihinde demiş ki:
said:
Hadescik, 17 Haziran 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
paralı Olucak level 50+ para ödemicek ama knightonlineworld.com forumunu görerseniz yzıyor

Hazmez abi sen cevap ver buna da bende diyecek birşey yok! Senin yorumların güzel oluyor!

tüh be geç kaldık ulan herkes bir cevap vermiş zaten[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 17 Haziran 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
valla eger sticky yapıcaksan bide şunu yaz topic olarak "SALAK SALAK TOPİC AÇARSANIZ HASMEZ YAKANIZI BIRAKMAZ"

:D :D suserlarin acimasiz takipcisi HasMez[signature][hline]Nick : RuneLaFey
Class: Mage
Clan : The_Others² (Leader)
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 5x
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiçmi kimse anlamadı o mesajı. lvl 50 nin altındakiler. Premium member veya knight cash sisteminden yararlanamıcak diyor. lvl 50 olmadan premium u unutun demek istiyorlar serverlar paralı olimcak. Sebebi ise PREMIUM SİSTEMİ mevcut. zaten bundan yeteri kadar para kırıyorlar. 1000 knight cast 10$ 1000 kişinin aldığını düşünün. zatı olimcak böle bişi. + Hasan mezarcı abimizin dediği gibide ağustosda "ke"-"knight empire" gelicektir. soframıza oturcaktır. bilmeyenlere benden tavsiye, satmaya çalıştığınız itemları hemen satın para yapın elinizde tutun. çünki ke de wormdan +8 çıkıcak. yanlışım varsa düzeltin bilgili arkadaşlar.[signature][hline]Nick: Aietes
Clan: Beramus(leader)
Level: 45+
Race: Karus-Paper Mage
Server: b1+b2+b3+b4+b5+b6+b7+b8+b9.........

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...