Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonata Arctica

Arthur_HellsFire

Öne çıkan mesajlar

silence ve son albümleri reckoning night'ı dinlemeni tavsiye ederim. sağlam grup. aynı çizgide çoğu şarkıları. başka başlıkta tartıştığımız gibi power metal yapıyorlar sonuna kadar. stratovarious tarzına çok yakınlar zaten eski strato klavyecisiyle çalıştıkları bir albümleri de mevcut. [signature][hline]iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktır.
Mach en Deth

[Bu mesaj Sereglin tarafından 15 Ocak 2005 14:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla fade to black coverları çok hoşuma gitmişti dier şarkılarından shy falan war onnar da hoş dinlerim arada ama hastası deilim :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh adamlar gay değil diye biliyorum :)
Nightwish, within temptation, after forever tarzında power metal yapan dinlenilesi bir grup. Tavsiye ederim.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

slow şarkıları bir başka bu grubun söyle damardan sıralamaya alırsak söyle olurdu heralde.
1)Tallulah
2)Shy
3)Letter to Dana
4)Mary-Lou (akustik tabikide)
5)Shamandalie

ileride isimlerini daha çok duyacak insanlar. son albümleri de bunu kanıtlıyor zaten.[signature][hline]iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktır.
Mach en Deth
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Letter To Dana tam anlamıyla mükkemmel bir şarkıdır gerek sozlerının anlattıgı konu gerek muzıkal olarak dehşetli güzel.

Kesinlikle tavsiye ediyorum dinlememiş olanlara bukadar guzel melodyler ve guzel bı sarkı kacırılmaması gerekır.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

vokalin sesi gayet iyi bence. ingilizce konusunda evet pot kırıyorlar ama sanırsam bende yarım yamalak bildiğim için diğer gruplara göre ne dediklerini daha iyi anlıyorum :) ama cok dinlenincede bayıyor grup. playliste serpiştirilmesi arka arkaya dinlenilmemesi tavsiye edilir. :)
birde unutmadan scorpion'sun still loving you parçasını covelayıp follofoş etmişlerdir sevmedim. gülünesi bir hal almıştır parça.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.

[Bu mesaj mdma tarafından 17 Haziran 2005 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...