Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yemek Tarifi Sitemiz Beta Testerlarını Arıyor!

Berk

Öne çıkan mesajlar

Selamlar Herkese;
Bu uzun zaman önce Bonepartın fikriyle oluşan bir site web mani de benim bu sitenin. Şimdi site kuruldu etti iyi hoş velhasıl dbmizin - yemektarifleri - büyümesi gerekmekte bunu için şöyle birşey düşünüldü...

İlk başvuran 10 kişi beta tester seçilecek bu ve kişiler yemek eklemek ve sitede bug varsa bana bildirme işini haleldecekler. Diyeceksiniz babnın hayrına mı yapıcaz bu işi yok hayır. her 50 yemek ekleyeen beta tester'a 1 adet pop3 email adresi verilecek domain üstünden. Site ayakta kaldıkça da sizin olacak o adres....

İlgilenenler burya yada icqma : 51082524 başvuraiblirler.

Sofradan hep doymuş kalkmanız dileğiyle;
Berk[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

gallant bana icqdan ulaşırsan sana olayı anlatacağım

Bu arada 9 saat içinde 50 yemek submit edeilde beta testerlar gazı almış çalışıyorlar =)[hline]Do you ever think of me
Sosyal ağlarda paylaş

Olmayacak nerden resim koyalım ?
bu araa gururla belirtirim ki orc_lord %= yemeği geçmiş gitmiştir kendisine email hesabıda verilmiştir hemencecik...

119 yemek ve hala büyüyor...[hline]Do you ever think of me
Sosyal ağlarda paylaş

MrMedia zaten aslnda bi çaıdan farklıyız hani o sananın siteis giib profesyonel değiliz, amatörün sadece içerik sğalıyoruz bir nevi tariflerin tutulduğu bir depo gibi
rating sistemi gibi güzellikler ekliyeceğim dha aklımda var en kısa sürede yapmaya çalışacağım bu dediklerimi..
Ayrıca 120 yemek oldu.

Nefr ya bonepart yapmasın usta birisi yapsın ben yerim fena diil yemekler tatlılar vsvs =)[hline]Do you ever think of me
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler diyorum ki şimdi yemek tarifi eklerken aynı sayfada seçtiğimiz kategoride halihazırda bulunan yemekler de olur ise boşuna yeniden yazmayız diye düşündüm. Öte yandan, zaten direk ekleme olmadığı için, kullanıcı arayüzünde buna gerek olmayabilir, yetkililer eklerken kontrol ederler, böylece hangi tarif daha iyiyse o seçilip eklenir. Yani bu durumda gerek yok böyle birşeye, mesajı yazana kadar tezimi çürüttüm, çok kötü, daha destekli sallamalıyım, bu kadar çabuk gereksizliği kanıtlanamamalı önerilerimin hmm...
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr şu ana okulda fianl bilgisayar sınavımı oluyoru mama önerini biliyorum oda aklmda ona güzle bi sistem düşünüyorumki ayşenin peynirli poğaçasıyla aysunun poğaçası aynı anada yer alsın userh angisini isterse onu eklesin ama o list olayına giricem merak etme sen[hline]Do you ever think of me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...