Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 temmuz 2005 Pink Floyd Hyde Park Konseri (A.k.a OHANNESBURGER!!!)

elvyn

Öne çıkan mesajlar

İkisinede gitmeli, ruhum pink floyd'a gidicek, bedenim Slayer 'a.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Pink Floyd , Türkçe rap'in doğmasına büyük etkisi olan grup :P
Şaka bir yana hayatta canlı performans görmek istediğim iki grup var biri deep purple biri pink floyd...
Özkan Uğur a.k.a. Gara[b,v,m]el Says That In The G.O.R.A. "Bir uzay filmi...":
"İsyanım var uleynn"[signature][hline]Die or Not Today
Who wants to live in Sanitarium ?
Benimle uçmak ister misin ?
Yavuz Çetin Since 1970 to 2001

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MartinLGore, 14 Haziran 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
said:
Duke_Guybrush, 14 Haziran 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
yol parası hemen hemen hazır, vize için davetiye buldum, pasaport vs her şey tamam da, elimde blet olmadan güvenemiyorum 750milyon parayı 3 günlüğüne yatırmaya.

eğer ihtimal varsa, yüzde 10, hatta yüzde 5 bile varsa alınmaya değer bir risk. hemde gözün kapalı düşünmeden..
said:
elvyn, 14 Haziran 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
İyi de mantıklı hareket etmek de lazım yani.

durumun mantık cercevelerinin baya dışında olduğunu hatırlatmaya zaten gerek yok, elvyn.
iceri geirmeseniz bile gidebilenler gitsin, dışarda bekliyecek milyonlarca insanla beraber pink floyd dinlerisiniz, offf için ciz etti be.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

evet, madem pnk floyd'a gidemiyorum kendimi konsere boğayım ki bi nebze olsun (tamamen olması mümkün değil) bastırayım acısını dedim. Bunun bir ayağı da slayer'di, ama o gün pink floyd varsa, ve tv'deyse kesinlikle slayer işi yattı haha. bakalım diğerleri için ne gibi süprizler beni bekliyor.[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Zannetmiyorum ki remember a day çalsınlar. Çok zaman geçti üzerinden. Hala güzel şarkı gerçi.

Hadi Playlisti tahmin edelim.

Son iki albumden bence ya hiç çıkmicak (lol sınav gibi) ya da sadece high hopes falan çıkar.

The Wall'dan bayağı gelir diye düşünmekteyim, Hey You mesela.

Wish you were here allahın emri olacak gibi, 30. yılı sonuçta albumun. Shine on you Crazy Diamond da çalarlar herhal.

Echoes çalabilirler. Any Colour you like süfer olur çalarlarsa. Speak to me de öyle. Şimdi sıralıcam eclipse brain damage falan diye olmicak :) Dark Side of the Moon'dan çalarlar diye ummaktayım yani anlayacağınız.

Pigs on the Wing de umuyorum ki çalsınlar. Eskilerden ben de The Nile Song çalıp gaza getirsinler isterim ama nerdee :p[signature][hline]Beleş Upload: www.megaupload.com
Pink Floyd - The Gold Its In The...

[Bu mesaj elvyn tarafından 17 Haziran 2005 02:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...