Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması(bitti)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

said:
Grom_Hellscream, 16 Haziran 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
said:
eagle_dnz, 16 Haziran 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
ya aloooooo msn de tartışın ya

pardon deniz reis gene tutamadım kendimi:)

abi ayıp ama böle güzel bi günden sora[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

selam:P ben resimlerimi istiom uleynnn ama o spidee nin yakından çektiğini değil şişeyi ağzıma alırkeni:D[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be hocam, orada delikanlı gibi yüzüme söylemiyorda geliyor burada söylüyor, ne insanlar var..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 16 Haziran 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
Şimdi girişiyorum 80 küsur resim var, bunların bazıları Deniz'in milleti "top" şekli içinde çekmeye çalışırken sadece elini çekmeyi başardığı resimler. Gene de biraz uzun sürecek gibi..

hahahahahaha yapma ya olmamış mı yani :D[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, ben yatıyorum, malum 3 gündür uykusuzum, istanbuldayım, uykusuzluktan geberir haldeyim, iyi geceler size..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=123899

Orijinal resimler değil bunlar daha resize edilmişi orijinalleri açmak biraz uzun sürüyo (orijinallere link vermicem pisim:P)[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem konu kapanmıştır git özelinde hallet beni rahatsız ediyorsun...[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...