Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

google.gen.tr

Elandir

Öne çıkan mesajlar

Bana et, halledeyim siteyi.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Crane, 16 Haziran 2005 00:30 tarihinde demiş ki:
İbrahim Tatlises'in ibrahimtatlises.com'da ne kadar hakki varsa, Google'in da google.gen.tr'de o kadar hakki var!
:lol:

öyle bişey yok sabancı com boşta olsa ve ben o siteyi kullanıyor olsam nah alırlar benden onu ama eğer astmak amaçlı tutarsam elimde o zaman alırlar[signature][hline]Msn adresim
karakedi 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal.

Mayhem, 15 Haziran 2005 00:28 tarihinde demiş ki:
Yok benim dedem pipili kızdı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 16 Haziran 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
said:
Crane, 16 Haziran 2005 00:30 tarihinde demiş ki:
İbrahim Tatlises'in ibrahimtatlises.com'da ne kadar hakki varsa, Google'in da google.gen.tr'de o kadar hakki var!
:lol:

öyle bişey yok sabancı com boşta olsa ve ben o siteyi kullanıyor olsam nah alırlar benden onu ama eğer astmak amaçlı tutarsam elimde o zaman alırlar

Benimle ayni seyi savundugunun anyi seyi soylediginin farkindamisin?!?
ibrahimtatlises.com; Ibrahim Tatlises'in degil![signature][hline]SeXeN6.Net [Internet Services]
FILES.GEN.TR [New File Center]
Sosyal ağlarda paylaş

This set of search results and advertising is provided and hosted by Google. Website publishers participating in the AdSense program can place a Google WebSearch box on their site and Google will deliver search results and search-targeted ads. When users click on these ads, Google shares the revenue with the web publisher.
Bu amaçla kurulmuş bir site bence..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...