Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Veee OSI de Edıte Baslar

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

bılmıyorum daha once yazıldımı forumlarda ama dun bır gırıyım www.owo.com a dedım bır baktım parayla edıt yapmaya baslamıslar 30$ veren template alıp edıt karakterle oynıyabılıyor ama skıllerı 85 de tutuyolar heralde 100 yapmaya utandılar aynı sekılde 30$ ı verınce karakterınızın ısmınıde degıstırıyorlar ee bu ne sımdı hıc OSI ye yakısıyormu 2 3 bın dolar fazla kazanıcam dıye dıger oyunculara haksızlık yapıyor yakında bunlar parayla GP de satar bıde bunun ısmını Advanced Character Creatıon dıyorlar demekkı artık edıtın adı Advanced Character Creatıon oldu. OSI ye hala bıraz saygım vardı onuda yıtırdım bu haberden sonra EA SUX dıyorum dırek eskıden UO boylemıydı Richard Garriot varken ısler boylemıydı yazıklar olsun o sorumsuz kral dıye dalga gectıgınız kısnın tırnagı bıle olamassınız sız[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

heh
herseyin disinda skilleri 85 yapmak icin para vermek komik birak editi...osi sartlari altinda bi ikisi haric 1-2 gun icinde 85 yapilamayacak skill yok gibi birsey..

ondan panik yapacak birsey yok
Nukem in dedigi gibi ebayde satilan acc ler daha beter...adam 30 $a altinda ethy ile gelio karsina birak 85lik skilleri hehe[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

yaw demek ıstedıgım yanlıs anlasılmıs onemlı olan 85 yapmaları degıl onemlı olan boyle bır seyı yapmaları e-bay de satılanlar onemlı degıl bunun yanında para kazanmak ıcın EA nın boyle bısey yapması sorun E Bay de satan adam karakterınle ugrasıyor savasıyor skıll kasıyor Vs alın terını satıyor yanı OSI ıse tamamen 4 tane komutla yapıyor bunu hıc ugramadan hop 30 doları cebe atıyor
EA Sux sırf OSI bakımından degıl her konuda SuX tutan butun serılerı satın alıp ıcıne edıyorlar bakın Ultıma bakın Command Conquer
Eskı oyunlar nıye guzeldı cunkı amator ruh vardı ınsanlar oyunu eglendırmek ıcın yapıyorlardı herkes begenmıyordu ama begenenler oyunun basından yıllarca ayrılmıyordu
sımdı ıse EA sadece para kazanmak ıcın oyun cıkartıyor tutan oyunları devam ettırıp grafıgın altında kalan oyunları sılıyor oyunun ısım haklarını alıp oyun ekıbını kovuyor veya gıdıp oyun dunyasının 3 babasından bırıne Java oyunları yaptırıyor EA nın yaptıgı tammamen oyun oynıyan ınsanları daha fazla nasıl soyabılırız mantıgı eger EA dan cıkan oyunlarla aynı fırmanın eskı oyunlarını karsılastırırsak bunu cok rahat goruruz
mesela Sıms Sımcıty cok tutmustu Maxis i satın aldılar Sims cıktı sonra da 6 tane ek gorev paketı cesıtlı bundle lar ıle yaklasık 10 cesıt sıms oldu pıyasada ıste EA nın mantıgı bu bır oyun tutuyorsa sonuna kadar somur sonrada oyunu cope atıp yenısını satın al bu kadar UO su an tukenmeye basladı kaynaklar kurumaya basladı daha fazla emıyorlar bu yenı sıstemle ve ek paketlerle 2 sene sonra UO nun ısı bıtıcek ve dırek UO cope gıdıcek yerıne yenısını satın alıcaklar bu postumu marklayın 2 sene sonra gorusuruz :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Viktor,
Bu bahsettiğin şeylere verilen genel ad ticarettir, tabiki amatör ruhla yapılan şeylerin tadı ve güzelliği farklı olabilir ama hepside bu şekilde bir genellemeye tabi tutulamaz.
Yaratılan bir sanayi vardır ve bu oyun sanayiinde mücadele ve devam için büyük olmak, bu büyüklüğü korumak önemlidir, ticaretin var olduğu yerde duygusallığın birşeyler kazanabilmesi mümkün değildir.
Yaşım çok büyük sayılmasa da yıllardır şu ikilemden hala kurtulamadığımız görmek gerçekten üzücü, hala daha uo bitecek, artık bitti gibi genellemelerin bir gerçeği yansıtmadığını talep olduğu sürece arz'ın var olacağını gözardı ettiğimizi görmek üzücü.
Hiç bir işletme, sadece tek bir üründe ısrar etmek gibi bir mantıkla büyüyemez daha da önemlisi işletmesini yaşatamaz, işletmecilikte ürün çeşitlendirme ve riski dağıtma gibi kavramların şirketlerin geçmiş başarılarını geleceğe taşımalarında stratejik öneme sahip olduğunun unutulmamasını salık veririm.
Biz oyuncular oyun piyasasında talep yaratığımız sürece bu tarz oyun firmaları hep var olacaktır.
Yazının sonuna kadar okuyup, zahmete katlandıysaınız lütfen bir de EA'nın bizlere kaç oyun sunduğunu ve hazırlattığını düşünün, oyun yapımcısı olmak önemlidir ama unutmayın ki oyunu satacak satış ağını örgütlemek bir o kadar hatta bazen daha da önemlidir.
Kaliteli bir ürüne sahip olabilirisiniz, ama doğru şartlarda ve doğru zamanda piyasa da yer alamazsanız, bir işe yaramaz.
Oyun oynamaktan hep zevk alın, yaşınız ne olursa olsun sizi hep genç ve dinamik kılıyor, unutmayın.
Sevgilerimle.

Kumadam of Moonglow
Bunak Liche[hline].:. RES TANTUM VALET QUANTUM VENDI POTEST.:.

"Birşeyin değeri ancak başka kimselerin ona vereceği bedel kadardır"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...