Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3d uo

Sufi

Öne çıkan mesajlar

bugün, beetle gibi yeni grafiklerin aos'un 2d versiyonuyla da geldiğini öğrenince derhal 3d'yi kaldırıp 2d aos kurdum. sonuç: OOOOHH BEEE!

3d grafikler iğrenç olmuş. animasyonlar ise ultra spastik.

3d uo'cu zihniyeti kınıyorum. YAŞASIN 2D UO![hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.
Sosyal ağlarda paylaş

rft uo-assist kullanıyosan olabiliyo o durum

önce uo`nun normal clientıyla aç
düzelirse uo assistle açarsın

bende böyle olmuştu

bu arada nasıl bu kadar kötü bi 3d çizim yapmışlar inanmak zor
koskoca firma yani ayıptır

Golemlerin kafası gözü nerde seçene kadar aylar geçmişti heh[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde
Sosyal ağlarda paylaş

Hediye olarak AoS paketi geldi arkadaşın Amerikada ki akrabasından, ancak aktif ettirmedi (haklı da 3-4 aydır bağlantı berbat) sanırım aktif edilmediğinden. Uoasist kullanmıyorum.

Grafikler sahiden berbat, atın üstünde lag olduğu zaman başlıyor patinaj yapmaya hehe, bana Disciples2 deki undead herosunu çağrıştırıyor. Hele benim madenci beetle ın üstündeyken o çarpık kürdan bacaklarıyla tam bir çirkinlik abidesi.
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler o kadar kötü olmasa ben de 3d kullanırdım, ama female charlar bile çirkin olmuş :-)
yani yüzü gözü iğrenç, üstelik bacakları da kazık gibi. hele bineklerin grafikleri facia, özellikle de atlar yamru yumru olmuş. ea games daha iyi iş çıkarmalıydı, uo 3d version benim için tam bir hayal kırıklığı.
ama şöyle düşündüm, sonuçta hala birçok playerı var, ve adamlar o playerları ellerinde tutmak için sadece değişiklik yapıyorlar. yani çok fazla yatırım yaptıklarını sanmıyorum, göstermelik bir değişiklik bana kalırsa. (fazla derken, yapabileceklerinden çok daha azını yapmışlar en azından)
Sosyal ağlarda paylaş

Iste onu pek sanmıyorum :) dragonlar Ultıma sıngle seneryosuna gore goc ettıler Ultıma 9 da sadece 3 dragon vardı tabı EA gene musterı kazanmak ıcın Resurrect eder o dragonları[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...