Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avril Lavigne

Everman

Öne çıkan mesajlar

aşik oldum sanirim aa. sesi güzel . tarzi harika olmasa bile şarkilarini beyendim . ablam şok olmuş şekilde sen böle şeler dinler miydin die bana bakio :) . ünlenmeden önce sanirim punk filan takilan biri imiş . bakalim 1 sene sora britney gibi olcak mi . bu arada ben böle her çikan güzel müzisyeni güzel die beyenmiyorum ilk defa oldu . şu ana kadar hepsinden nefret etmiştim, britney,shakira, no doubt, pink vs vs . ama bu farkli aaaaahhh dünyanin en güzel insani yani bana göre liv tyler in uzun süren tahtini yikti beraberinde beni de ah avril :P
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de gördüm hastası oldum, "complicated" pek açmadı ama fena da değil. kendi çalması ve yazması itibariyle britney ile falan kıyas edilmesi yanlış olur.

yani gidip bateri felan çalsaydım yanında hiç fena olmazdı ;)[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.
Sosyal ağlarda paylaş

efenim onun yerine şöyle yanar döner bir kim smith, daha sora şöyle yemek üstüne bir christina karembeu, sorada hazmetmemiz için bir jennifer lopez/anniston combosu alıoruz

ondan sora bakın şu davul üstüne donuyla oturan kıza gerek kalıo mu ?

ha ben hala açım diyenlere bide sky lopez[tanımayanlar ölsün :p][hline]5. aşamaya gelene kadar, ayıya dayı diyecen...bu kadar !
-Meph
Sosyal ağlarda paylaş

İlk gördüğümde bu kızda iş var dedim, gitti mtv en iyi yeni sanatçı ödülünü aldı, eh olsun o kadar..

Hem güzel, hem de kendi türünde çok sağlam müziği.. Yani dinlediklerim içerisinde. ;)

PS: Bu arada sitede ana sayfanın ortasına onlarca resimden bula bula koydukları iğrenç resmi kınıyorum.[hline]- The banker has made a mistake, in our favor.
- Ohahahahuahuamu!

[Bu mesaj Mirage tarafından 04 Eylül 2002 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Everman, 01 Eylül 2002 18:14 tarihinde demiş ki:
aşik oldum sanirim aa. sesi güzel . tarzi harika olmasa bile şarkilarini beyendim . ablam şok olmuş şekilde sen böle şeler dinler miydin die bana bakio :) . ünlenmeden önce sanirim punk filan takilan biri imiş . bakalim 1 sene sora britney gibi olcak mi . bu arada ben böle her çikan güzel müzisyeni güzel die beyenmiyorum ilk defa oldu . şu ana kadar hepsinden nefret etmiştim, britney,shakira, no doubt, pink vs vs . ama bu farkli aaaaahhh dünyanin en güzel insani yani bana göre liv tyler in uzun süren tahtini yikti beraberinde beni de ah avril :P

cok $irin bi kIz.. yuzu cok harika.. ama cok kIsa[hline]Geem[?]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 10 Eylül 2002 16:00 tarihinde demiş ki:
said:
Everman, 01 Eylül 2002 18:14 tarihinde demiş ki:

cok $irin bi kIz.. yuzu cok harika.. ama cok kIsa[hline]Geem[?]

eehhe adama bak buldu da kısa diyo :p[hline]Mies del dolor
Tu fruto creció
En helada tierra de pesar
Cuando muera la luz
La noche invernal Vendrá
Sosyal ağlarda paylaş

ehhe bu da güzelliğinle zekanın çarpımı 1 e eşittir gibin oldu(gameshoW) gene nostalci yaptım eheh ya bende hasta oldum kıza ne zmn çıksa televisyonaa yapısıom eheh:)[hline]Çünkü dosluk bulunması kolay bir cevher değildir dedim ya, bulunsa bile olgunlaşması bütün bir çağ sürebilir.Daha da kötüsü gerçek dostların diğerlerinden ayrılması için kanla,ateşle,yıkımla,ölümle,binbir emekle,sonsuz zorlukla sınanması gerekir.Tıpkı demir işlemek,çelik elde etmek gibidir bu.Koca bir fırının içinde tüm o demir cevheri ölümüne bir ateşle yakılır,eritilir.İşe yaramayan cürüf akıp giderken , geriye kıymetli çelik parçaları direnir,akkor halinde geride kalıp, pırıl pırıl ışıldayarak kendilerini belli ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...