Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[En Son] Yoklama yapalım dedim

Kraven

Öne çıkan mesajlar

dun goblin keserken lvl63 bi prophet buff buff verdi ve what is ur main char dedi,bende erica serverinde oynuyordum dedim bu server e yeni geldim benim main char bu dedim,
sonrasinda bana neden char i buraya transfer ettirmedin diye sordu ve benim bi kac arkadasim ncsoft ile konustu maillesti falan ve kain serverine transfer ettirdiler charini dedi,
yani char transferi olmuyor ama boyle bi kac kisinin serverini degistirmisler,
yani demem oluyorki eger isterseniz bi serverde bulusabiliriz charlerimizi kaybetmeden[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi,at kain
Sosyal ağlarda paylaş

dun Ash in yaptigi bir aciklamayi okudum server transfer olayi geliyormus yakinda ama sanirim mesela +10 katanan varsa onu katana olarak transfer edebileceksn enchantlar falan olmuyo ve char degil sadece adena ve silah vs edebiliyosun[signature][hline]Fmea of Lionna
50 Silver Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

Bayagı kalabalıkmışız. bu gerçekten hoş ama bi serverda toplanalim kainde 7-8 kişiymişiz ama bu işler burda toplanalım falan filanla zor olucak gibi eliyor anket vari bir şey yapmamız gerek.. zaten böyle bir olayolursa gelen arkadaşlarada maddi yardım yapabilecek durumda olmalı gidilen serverda ikamet eden arkadaşlar.... oteki turlu char transferi bekleyecegiz gibi yada kopek oldurenin anlattıgı şekilde birşeyler yapıcagız :D[signature][hline]Daoc : }{an©e® -> L50 Mercenary Albion/Kay
Lineage II : }{an©e® -> LvL 21 Warior/Kain
Sosyal ağlarda paylaş

herkeze kolay gelsin ben malesef hesapları kapamak suretiyle L2 hayatıma şimdilik noktayı koydum ..... WOW da 3-5 kişi oluruz diye başlamıştık ama server da azınlık değilde önemli bi yüzdeye ulaştık türk oyuncu olarak bildiğim 5 tane Guild var türklerin oluşturduğu herbirinde 15 ile 60 arası oynayan insan var ilk defa bi oyunda en azından başlarken bu şekilde planlı olup server lara dağılmadık aynı server da buluştuk :) yolu düşenleri bekleriz bi çayımızı çorbamızı içmeye :)[signature][hline]Tusoine 36 Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Delihan c2 de iken sorsaydin bu soruyu farketmez derdim ama lineage simdi dahada guzel c3 ile beraber tavsiye ederim gelirsende Bartz a gel orda her turlu insanla karsilasirsin Kain gibi deil..Bartz da adisi serefsizi hirlisi hirsizi botcusu farmercisi hersey var...Sıkılmazsin.

Beyaz 50+ BH -Bartz-
Shi 60+ SS -Kain-
Sosyal ağlarda paylaş

efenim teessuf ederim kainin nesi varmis? :)

heryerde ve herzaman pvp var :) hatta bu gece bi gludio ya saldiracaz 2 bin kisiye yakin insan olcak diyorlar,yani daha nolsun 2 bin kisi savas yapiyor gercek gibi ^^[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi( oldu bile :)lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...