Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss Gemden çıkan en iyi item??

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

bana çıkan en iyi shrd ama beramustayım shrdın pek bi önemi yok burda :) ama 100 abys kırdrımakta fayda war 100 lük halinde olursa her 100 abyste bi saglam item weeriyo ama bu harpoon da oluyo salamanderde miragede iron da ironx te o senin şansına ama kesinlikle parası çıkıyo zevklide oluyo tavsiye ederim[signature][hline]Temiz Suyu Bulmadan Kirli suyu atma , Temiz Suyu Buldugun Zamanda Kirli Suyu Atmayı Unutmaki Birbirine Karıştırmayasın
Sosyal ağlarda paylaş

walla benm manner 620 su anda. ama manner 100 falanken bi keresinde 7 gem kırmıstım 3 chitin 2 fp cıkmıstı :) o gazla basladım manner kasmaya dedim daha neler cıkar. chitinin yuzunu unuttum walla mannerla alakası yok galba. bu arada civicv olayına aynen katılıyorum newbie iken deli itemler cıkabilio
not: bosslarda ise yarıyo ama denedim, dts hammer cıkmıstı
[signature][hline]nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??

[Bu mesaj RakipUsta tarafından 30 Mayıs 2005 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Karthoroz tnaıyom falla dayım sırf ticaret :) bende 3 gemde mirrage düşürmüşdüm onun dısında hep your upgrade scroll düşüyor bi iş var die düşünüyom cake bile düşmüyor silahlarımı üzerimi hep ordan düşenlerle upgrade ettim yani bellli bi yere kadar :D ama tamamen şans mannermiş neymiş calışmıyo gemde :( zaten manner empire olmadan aktif olmicak sanırım..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lvl 12 iken 15 tane abysle 2 tane rog chitin, 1 tane priest bone crasher düşürmüştüm :) ss almadım ama sevinçten ne yapacağımı şaşırmıştım.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

parayla alıyoruz tabe yada gidip 1 hafta kasıyoruz abyssde!
dun parayla 80 gem aldım aresde! cıkan 2 rogue chitin boot 2 rogue chitin pauldron 1 priest chitin boot. 2 crimson pad 1 crimson robe 12 nus gerisi fp kek pot.. parasını cıkardı yani basacaksanız yuksek miktarda basın kesin parasını cıkartıyo! 5 10 tane yi boşa denemeyin tamamen sansa kalıyo o zaman![signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage İce / light
Race: insan
LvL: 5x
Clan: Nosferatu
Sosyal ağlarda paylaş

forgetten temple de sandık cıkıyor gem degil! ondanda zaten 1. sınıf itemler cıkıyo ve oyunda abyss de dahil dusmeyecek itemler cıkabiliyo! orda sadece hayatta kalmak şans! sandıkda 1 item degil birkac tane cıktıgı için sansa gerek kalmıyor! yani o sandıkdan en az 500 600m kazanırsın en kotu ihtimal! abyss le bir tutmayalım onu :)[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

sona kalmak degil zaten 30 dk içinde cıkan tum yaratıkları kesmek gerekiyo! biz dun gece 20dk hayatta kaldık fakat en son party trol warrior lamentation vs vs geldiginde yattık 2 priest oldugu halde party de! orada 32 lişi bunu tamamlayamaz![signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi kucuk dilinizi yutmaya hazirlanin :D
Bizim Biftek abi bar diezden beramasua bizim tayfa böle diezden beramusa gecti iste bu biftek abide(32 yasinda)
1 gün abyss geme gitmeye karar verir gider gelir 7 abyss vardir 1 gün bekler ve ertesi günü ogle vakitleri bi kirdirayim der sunlari ve söle der
-Kek cikti
-ApgIret sIkrul cikti
sustu bu devam etti kirmaya bastan okudu
-mir mir kek mek raptör cikti neymis bu raptör sonra
-Abi nea dedin sen az önce!?
-hea sey kek sIkrul raptör mu raptor mu ne bide o
-Nea!?
-Raptor dedi!
-Kosun....
Kostum baktim inv de raptor duruyordu
-Olm harbi cikmis lan abyss den raptor cikmis ohaa yuhaa ehuahua dasdasdasd ups ups
-Bu benim isime yaramaz satayim...
-!Olur mi abi! ver luciye kullansin en iyi warrior silahi!!!
Daha sonra bu raptoru alir ama kullanamaz +3 nus yapar +4 +5 +6 busa kadar cikar tabi en basta buna reduce cakar
Simdi serverda reduce lu raptor dolu millet satin aldi dire dupe lemisler
yani neymiiiis!?
Beramusdaki tüm reduce raptorlar biftek abi ve luciden cikma imis :D[signature][hline]-Hadi dupe koyuoz!?! -Hadi, hadi, Hadi!!!
Bi müddet sonra...
Ahahahah koyduk cocuu paraya bak 20m
-20m nedir ki!? 2milyar nasi!?
Höynk der oyunu birakirim...
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak 270 tane abyys bastık bi arkadaşla yarısını o yarısınıda ben benim lvl 54 onun lvl 48 idi bende bende cıkan 1 tane mirage 1 tane elixir staff 1 tanede iron crosboww cıkmıştı olay bu diil :D 48 lvl adamda benden daha fazla item cıktı 1 tane shard bi tane iron bow bi tane mirage ve 4 5 tane chitin cıktı rogue priest and varior chitinları olay manner veya lvl bakmıyo iş ballıkta :D herkeze kolay gelsin abyys basmalarda pastane fikri cok hoşuma gitti[signature][hline][b]KO Ares Server - LoRd_ArWeN - Orc
lvl= 53
Sosyal ağlarda paylaş

efet o yumurtalardan dolmuştu bi zmnlar banka murtaza görmüştü zmnında sabah akşam aybssdeydim :D kek bile çıkmıodu sonra paso rogue chitin vermeye başladı en az 15 part rogue chitin çıktı :D[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIDENT
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...