Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pure mage'im tallents secmekte zorlanıyorum

gondorianze

Öne çıkan mesajlar

Dream çok basarili tahmin benim arkadasim Gondarinze ve evet uodan direk transfer oldu WoWa hehehe dio bana warlock aççam hem yak1ndan dövüsecem hem büyü atacam ben de yok ööle bisii paladin var shaman var fln dedim begenmedi "pure mage" açti hehehe[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım yarabbım oyunu yenı aldım ve fazla bılgı sahıbı deılım.
baaluo arkadasım sen zekanı bu tur oyunlarda harcama bence cok zekı oldugun bellı oluo ulkeyı fln kurtar harcanıosun wow oynayarak dogustan zekı kardesım benım. Zekayı wow a gore degerlendıren bırınınde ne kadar zekı oldugu tartısılır ...

[Bu mesaj gondorianze tarafından 07 Haziran 2005 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Frost Mastery

Permafrost Rank 5
Ice Shards Rank 5
Winter's Chill Rank 3
Improved Frost Nova Rank 2
Piercing Ice Rank 3
Cold Snap Rank 1
Improved Blizzard Rank 3
Arctic Reach Rank 2
Frost Channeling Rank 3
Ice Block Rank 1
Improved Cone of Cold Rank 2
Ice Barrier Rank 1

Frost Total: 31

Arcane Mastery

Improved Arcane Missiles Rank 5
Arcane Concentration Rank 5
Improved Arcane Explosion Rank 5
Evocation Rank 1
Improved Mana Shield Rank 2
Improved Counterspell Rank 2

Arcane Total: 20

Total

Total Points Spent: 51
Level Required: 60

lvl 60 olduğunda sonuç bu olacak(benim talentım).bana göre iyi olduğu için seçtim.birkaç mage arkadaş beğenirse ve onaylarsa bunu sırayla uygulayabilirsin.[signature][hline]Lorrotar-44 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 07 Haziran 2005 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gondorianze, 07 Haziran 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
baaluo arkadasım sen zekanı bu tur oyunlarda harcama bence cok zekı oldugun bellı oluo ulkeyı fln kurtar harcanıosun wow oynayarak dogustan zekı kardesım benım. Zekayı wow a gore degerlendıren bırınınde ne kadar zekı oldugu tartısılır ...

[Bu mesaj gondorianze tarafından 07 Haziran 2005 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]

arkadaşım :izah: saygımız var.
ama bilip bilmeden , neden pure mage'yim diyorsun öyleyse?
geliyorsun buradaki insanlara peşkeş çekiyorsun.

her zaman olduğu gibi , forumlardaki sticky FAQ ( Frequently Asked Questions) bölümünü az bi oku , anla ve ondan sonra anlamadığın konularda buraya forum aç.

biz de cevaplayalım.
[signature][hline]valandil ownz j0o!
seni ben ellerin olasın diye mi sevdim allahsız
WoW - Kelvin , Shadowcaster of Nerull

[Bu mesaj Head tarafından 07 Haziran 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Head tarafından 07 Haziran 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

warlock aç hem uzaktan hem yakından dövüş :lol:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gondorianze, 07 Haziran 2005 17:27 tarihinde demiş ki:

said:
Sam'in imzasinda demişki :
People suck , ...... , not people that don't know how to string a sentence together
Sosyal ağlarda paylaş

baaluo bence fazla kasınma klavye delikanlılıgı yapma burda bana senın gıbı cok klavye delıkanlısı gordum yanına gıdınce pısar susar sonun benzemesın senınde adam gıbı soyledık yenı oldugumuzu bana bılmıs ayakları taslayıp burda artıstlık yapma ananın karnından wow bılerek dogmadın heralde bırdahada msg atıp bana zorluk cıkarma.

İlgilenen arkadaslara tesekkur ediyorum ve buradakı alakasız msglar ıcın ozur dılıyorum.

http://forum.paticik.com/view.php?id=122059 - ilgilenirseniz sevinirim.

[Bu mesaj gondorianze tarafından 07 Haziran 2005 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gondorianze, 07 Haziran 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
baaluo bence fazla kasınma klavye delikanlılıgı yapma burda bana senın gıbı cok klavye delıkanlısı gordum yanına gıdınce pısar susar sonun benzemesın senınde adam gıbı soyledık yenı oldugumuzu bana bılmıs ayakları taslayıp burda artıstlık yapma ananın karnından wow bılerek dogmadın heralde bırdahada msg atıp bana zorluk cıkarma.

İlgilenen arkadaslara tesekkur ediyorum ve buradakı alakasız msglar ıcın ozur dılıyorum.

http://forum.paticik.com/view.php?id=122059 - ilgilenirseniz sevinirim.

[Bu mesaj gondorianze tarafından 07 Haziran 2005 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]

haha super hala bole insanlar paticige takiliyor.acik adres isteseydin gider evi basar kafasını klavyeye sokardın bea! yuru bea acin adamın onunu!
b@b k3nk plzzzz!!! LORDUM 1K VERIRMISINIZ?!!![signature][hline]c3(p0) <42 Gnome Warlock>
Absolution <60 Human Priest>
Nutiara <52 Undead Rogue>
Mae <49 Night Elf Hunter>
Nefastus <49 Tauren Shaman>
ve daha bir cogu :P

[Bu mesaj Dreamfury tarafından 07 Haziran 2005 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yuh yaw yuhh adamı tanımam ama adam kızmakta haklı soru sormuş ve bi pure mage yazdı diye "improved beyin 1/1" denmiş bence o beyin bunu yazana (baaluo) lazım zevzeklik yapmış resmen.

said:
Head, 07 Haziran 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
ama bilip bilmeden , neden pure mage'yim diyorsun öyleyse?
geliyorsun buradaki insanlara peşkeş çekiyorsun.

??? bu adam kesin başka forumlara bakıp buraya cevaplamış ne peşkeşi? ne alaka? kim kime ne peşkeş çekmiş :) bence sen bauloya destek çıkıcam diye kendini peşkeş çekmişin :)

ya cidden 2 artistik yapıcam birini rezil edicem diye yazı yazmayın komik durumlara düşüyosunuz wowlamı doğdunuz + ne var pure mage demişse, hayret valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon adam yanlış yazd diyemi oluyor bu baba fazla abartmadınızmı yav. hem wow kavga edilecek konu değil belli bir oyuncu seviyemiz var düşürmesek onu diyorum...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...