Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dual Wield Gerçekten işe yarıyor mu ?

Fefe

Öne çıkan mesajlar

Talent point verirken beni en çok düşündürenlerin başında geliyor.Acaba ona vermezsem gerçekten çok kayıp olur mu ? Short Sword kullanıyorum 2 elde de.[signature][hline]Sessizce sana yaklaştıktan sonra,göreceğin en son şey silahımdaki parlama,hissedeceğin en son şey ise iliklerine kadar işleyen zehirim olacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

benim kisisel gorusum... eger dual wield yapmak istiyorsan kesinlikle rogue ac cunku warrior da kesinlikle ise yaramiyor... heroic strike ve mortal blow weapon dmg + xxx ile calistigi icin her zaman icin 2h yavas olabildigi kadar yavas silahlar bulmani tercih ederim..
dual wieldin iyi talent buildle 2handerdan daha hizli level kastıgı soleniyor ama denemedim,gormedim yorum yapamiycam.
pvp icin kesinlikle 2h yavas silah...[signature][hline]Absolution <60 Human Priest>
Nutiara <52 Undead Rogue>
Mae <49 Night Elf Hunter>
Nefastus <49 Tauren Shaman>
ve daha bir cogu :P
Sosyal ağlarda paylaş

bazı işini bilmeyen warriorlar görüyorum , elimde 2H weapon olduğu yerde duruyor

rogue etrafında dönüyor , dual wield ile parça pinçik ediyor.
bu yüzden ne kadar hızlı vuruyor , o kadar aradaki damage farkını kapatıyor.[signature][hline]valandil ownz j0o!
seni ben ellerin olasın diye mi sevdim allahsız
WoW - Kelvin , Shadowcaster of Nerull
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben en başından beri Rogue oynuyorum ama hep Dual Wield talentına 5/5 verdim.

Bi talent buildinde vermiş sonra değiştirip vermemiş biri varsa Dual Wield a talent point vermenin bir anlamı yani yarari olup olmadığını sölesin bana.

Biraz karmaşık oldu ama Duai Wield Talenti işe yarıyor mu ? (Yarıyorsada ne kadar ?)[signature][hline]Sessizce sana yaklaştıktan sonra,göreceğin en son şey silahımdaki parlama,hissedeceğin en son şey ise iliklerine kadar işleyen zehirim olacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 07 Haziran 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
bazı işini bilmeyen warriorlar görüyorum , elimde 2H weapon olduğu yerde duruyor

rogue etrafında dönüyor , dual wield ile parça pinçik ediyor.
bu yüzden ne kadar hızlı vuruyor , o kadar aradaki damage farkını kapatıyor.

bole dusunuyorsan zaten rogue a gecmen gerek. ayrica player gerizekali olduktan sonra sword of allah versende adam durdugu yerde durduktan sonra kilicin kendi kendine adamı oldurucek hali yok di mi? DPS [signature][hline]c3(p0) <42 Gnome Warlock>
Absolution <60 Human Priest>
Nutiara <52 Undead Rogue>
Mae <49 Night Elf Hunter>
Nefastus <49 Tauren Shaman>
ve daha bir cogu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dual Wield işe yarıyor mu gerçekten sorunun özeti bu ?

Bazi arkadaşlar kendi oyun taktiklerini sorunun önüne geçirmişler herhalde yanlış anlamışlar...[signature][hline]Sessizce sana yaklaştıktan sonra,göreceğin en son şey silahımdaki parlama,hissedeceğin en son şey ise iliklerine kadar işleyen zehirim olacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 07 Haziran 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
simdi sword diil dagger diye bi nutuk cekip assa/subt olman gerektigini aciklamak lazimdi ama madem combat diyosun, allah bildigin gibi yapsin... dual wield olsa noluuuur olmasa nolur...

peki sen o dagger la bir combat rogue a karsi ne yapabilirsin cok merak ediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

off hand silahbilgilerini account u tekrardan actirinca veririm sana ama daha onceden yaptigimiz bir hesaplamayi soyliyim sana
crit siz off hand 95 civari bir dmg vuruyor (dw 5/5 ile)
critli 210 220 civari
critsiz off hand 55-65 civari dmg vuruyor (dw 0/5 ile)
critli 120 130 max.
Sosyal ağlarda paylaş

patch 1.5 ta warrior/fury talenterine 5 puanlık bir dualwield specialization eklendi bugün. :)

sırası ile her puan 5/10/15/20/25% extra dmg sağlıyor (for off-hand weapon)

yani offhand deki silahın dmg felan %50 düştüğü için normalde,
bunu bu talent ile % 25 e azaltabilirsiniz.

*!annihilator baltalarını almaya gider*[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 08 Haziran 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
off hand silahbilgilerini account u tekrardan actirinca veririm sana ama daha onceden yaptigimiz bir hesaplamayi soyliyim sana
crit siz off hand 95 civari bir dmg vuruyor (dw 5/5 ile)
critli 210 220 civari
critsiz off hand 55-65 civari dmg vuruyor (dw 0/5 ile)
critli 120 130 max.

Teşekkürler Ceti,tam aradığım sorunun yanıtı olmuş bu verdiğin.Değer mi diye düşünüyordum.Çünkü buna vermeyip başka yerlere dağıtabilirdim.

Peki senin kişisel düşüncen nedir ? Gerekli mi gereksiz mi ?[signature][hline]Sessizce sana yaklaştıktan sonra,göreceğin en son şey silahımdaki parlama,hissedeceğin en son şey ise iliklerine kadar işleyen zehirim olacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

umarım rogue silahlarına merak sarmaz warriorlar bu değişiklikle..

bence rogue da talent olan dual wield güzel bişiy ama buildde ona puan ayırmak zor oluyor.zaten precision başlı başına acaip fayda sağladığından bi de ona 5 puan baymak şart değil bence.[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...