Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

movie hazirligi

Ceti

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar accountu bugun yeniden actiriyorum ve bildiginiz uzere battlegrounds lar geldi us e.. ne tur movie istersiniz? karakterim hp canavari combat rogue lvl 60 , atraksiyon seyler soylerseniz yapmaya calisirim, (stealthsiz kafagoz warrior a gir, shaman a gir falan demeyin basit onlar :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 08 Haziran 2005 00:09 tarihinde demiş ki:
arkadaslar accountu bugun yeniden actiriyorum ve bildiginiz uzere battlegrounds lar geldi us e.. ne tur movie istersiniz? karakterim hp canavari combat rogue lvl 60 , atraksiyon seyler soylerseniz yapmaya calisirim, (stealthsiz kafagoz warrior a gir, shaman a gir falan demeyin basit onlar :) )

movie içinde iki düz bi ters parante atarsan baya sık olur :D[signature][hline]Callawey Excalibur
Jandarma Asayiş
Sosyal ağlarda paylaş

Ceti lv 60 bir insa için oyun için fazla heyecanlısın sanki oyunu yeni almış gibi (rogue olmandan kaynaklanıo :-p ) taktir ettim ben lv 30 oldum bayar gibiyim. Movie işini hala anlamıyorum pc oyunda kasıyor bide ben movie yapmaya kalksam... hehe[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha heyecanliyim tabi :) uzun zamandir ara vermistim bir kac ara gaz yiyince arkadaslardan, hemen 5 yasindaki cocugun bakkala kosup seker almasi gibi bir heyecan kapladi icimi :)) dun aksam gordugum ruyalarda cabasi tabi :P
eylenerek oynuyorum sonucta, her hangi bir hirs falan asla olmadi icimde olmazda :) 1 kere raid e gitmedim ya o sikintili insanlarin arasina girmemek icin :) herseyi solo kastim gayetde memnunum :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bol bol raid yapıyorum
*bu sırada msj I->İ dikkat ed derim yani sıkıntılı yazmışsında garip olmuş :P[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...