Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'de soldat serveri varmı?

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Çok mrk ettim soldat oynucam server varmı bu ülkede? yani cidden çook güzel bir oyun internetten indirip oynuosunuz basit ama zevkli:) oyunun kendisi zordur acik ehe

Soldat indirmek için *Tık*

Nebula hariç soldat serveri bilen saysın buraya
ve oyunu kesinlikle indirin! botları bile var! müzikleride çok tatlı![hline]
[Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 19 May 2003 20:49 tarihinde demiş ki:
ehehs

player=silencer abi koruyum abi seni dur gitme du sen olme

silencer=Gerek yoktur.Ben banlarim onu simdi.[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

:D[hline]www.gamerbug.com
yakında..
Sosyal ağlarda paylaş

Nebula çok ilginç yaa.Bugün pointmatch serverında oynuyorum.Adım Solufain gene.2 tane adam vardı.(3 kişiyiz zaten)adamlar biraz acemi sanırım.Ben pompalı tüfekle bir güzel katlettim adamalrı.Oynana haritada tek kişilik oynarken sürekli oynadığımdan iyi oynadığım bir harita(jungle sanırım adını unuttum)biraz sonra bi anda oyundan atıldım.Tepede hile yaptığından dolayı kicklendi yazıyordu(ingilizcesi tabi)ben ne hilesi yaptım hala merak ediyoum.Yani adamalrdan sonra girip onların 10-20 puan önüne geçmek yasakmı bu serverda.Şimdi giremiyorum Solufain adıyla(ad değiştirince girebilirmiyim bilmem.Capture the flag denedim oda takımlar 5-6 kişi olmadan zevkli olmuyor.Ben adamı yukarıda arıyorum bi baktım hrif alttan gidip bayrağı kapmış geri götürmüş)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 26 May 2003 17:43 tarihinde demiş ki:
ben walla
neo diye oynuyorum dasd
bu arada neuro tanıdıgımmısın? pegasus ben[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Abi senin imza nereden.Ban çok tanıdık geldi bu söz.Bizim manyak hocalardan biri söyleyip duruyordu.Konuyla alaka yok ama çok merak ettim[hline]The silence is what kills me

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 25 May 2003 21:48 tarihinde demiş ki:
Nebula çok ilginç yaa.Bugün pointmatch serverında oynuyorum.Adım Solufain gene.2 tane adam vardı.(3 kişiyiz zaten)adamlar biraz acemi sanırım.Ben pompalı tüfekle bir güzel katlettim adamalrı.Oynana haritada tek kişilik oynarken sürekli oynadığımdan iyi oynadığım bir harita(jungle sanırım adını unuttum)biraz sonra bi anda oyundan atıldım.Tepede hile yaptığından dolayı kicklendi yazıyordu(ingilizcesi tabi)ben ne hilesi yaptım hala merak ediyoum.Yani adamalrdan sonra girip onların 10-20 puan önüne geçmek yasakmı bu serverda.Şimdi giremiyorum Solufain adıyla(ad değiştirince girebilirmiyim bilmem.Capture the flag denedim oda takımlar 5-6 kişi olmadan zevkli olmuyor.Ben adamı yukarıda arıyorum bi baktım hrif alttan gidip bayrağı kapmış geri götürmüş)[hline]The silence is what kills me

Ana bende o kick olayı bi bende oluo sanıyordum???
allah allah
ip n deeştiricen tek çare
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...