Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tam bir kopya

peru00

Öne çıkan mesajlar

bence bu oyun çok saçma yani ne biliyim ultimanın tam aynısı burda sadece level atlama var rasmen çalmışlar. zaten ultima yı bilenlerde bu ooyunu pek oynamaıyorlar oynasalar bile istiyerek değil serverları kapalı falan olduğundan zaman geçirmek amacı ile oynuyorlar bende onlardan biriyim lkevel 56 oldu ama bence çok saçma zaten benim server açıldı bende geri döndüm sifremide başkasına vardim zaten artık hiç oynamayacağım (bu arada bu arlar oyunda sorun çıkmış o kadar salakçaki daha tam yapmamışlar bile)
Sosyal ağlarda paylaş

hayır eleştiri yazısıdır fln diye okudum salak gibide alakası yokmuş adam yazıya dökmüş düşünürken. du bende yapim şunu biraz.

-başlıyorum hazır olun

ekranda amma kirlenmiş yahu bütün sigara içiyoruz nikotin kaplanmış resmen ama neyse silmicem kalsın böyle. haydee şu geçen postuma niye cevap vermedi bu lavuk kaale almıyo mudur nedir? sag elim nasır tuttu resmen alla alla krem sürsem belki geçer. sürüncede vıcık vıcık oluyo uyuz bi olay.neyse sürmiim pudra sürim biraz kurutur belki. niye yazıyosam böyle salak salak şeyler. konudışına mı baksam bi acep yoksa lvl fln mı kassam. lvl kasıyoruzda bi halt oldugu yok ki karambolde yatışlar fln. neyse bi tvye bakim en iyisi.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Hm demek ultimaya benziyor salakca bir oyun... Peki öyleyse neden ultimadan fazla tutuluyor suan gercekler böyle.Ayrıca kapanma ihtimali cok az olan serverların ultimayla alakası var mı???Ph var mı bunlarda söylermisin??Ultimada hangi serverda kazandıın exp partydeki dier arklarınada gidiyor ??? Bunlardan cok daha fazla sıralarım fakat ultima farklı bu farklı eger hala aynı diyorsan birkac bölgendeki bazı tahtalar bir kaza veya dusme sonucu yok olmus olabilir istersen sana bir doktor ayarlaabiliriz anlarsın neyin ne olduğunu.Yani bunu asağılama veya kızma algılama.Dusuncen cok yanlıs ve burayla ne alakası var bize ne ultimadan bu forumdakiler içinde gecerli.Ultima forumunda yaz kardesim yapma yani.
Sosyal ağlarda paylaş

uo yu aşşagılamamak lazım bence bugüne kadar yapılmış en kapsamlı mmorpgdir ve halada üstüne tanımam kapsamı konusunda. fakat zamanı geçti artık uonun gerek grafiksel açıdan gerek serverlar gerekse oyuncu kalitesi açısından.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

UO yu yada dier hiç bi oyunu aşalamadım ama benim sevdiğim bi oyuna böle laflar edilmesi koymuo deil ben onların oyunununa saygılıysam onlardan da bu saygıyı beklerim ama UO oyuncuları gelip benim oyunuma hakaret ediosa bende onların oyununa ve oynayanlara saygı dduymam[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:RivaL
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Her oyunun kendine göre güzelliği var.. Ultima konusunda bi bilgim yok ama arkadaşlardan heveslenip, kendime account açtırdım. 15. dakika da grafiklerden dolayı sıkılıp bıraktım...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 04 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
Azuzuzhahaha... :D

MSN e cevap ver geberticem seni

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703&page=3[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

ßakın ArkadaşLar. Kendini ßiLmezin ßiri geLipte bu Oyun saçma diye Uo'ya hakaret Etmeniz yanLış.

Her Oyunun Kendine Has ßir Zevki Vardır. Uo oynayanLar, Evin içine TürLü Yaratık Girmesine değiL, Kendi KabiLiyetLeriyLe ßu oyunu oynarLar. Uo'da ßa$kaLarıyLa Sava$mak (OynayanLarın TaßiriyLe Action), ßir çok oyundakinden çok daha zordur. ßunu en iyi oynayanLar ßiLir. Sadece Oyunda ßrit mezara çıkıp bir Pk kovaLamak ßiLe Ayrı ßir adrenalin SaLgıLatıyor insana.

Ko'da ise Action'lar daha ßasit. Sadece görseLLik var. Sadece Gördüğün adama, Lvl'ine göre en iyi ßüyüleri sallıyosun. ßen iki oyunuda oynuyorum ama $u an ağırLıkLı oLarak Ko Oynuyorum. Çünkü Uo'da Çıkan HiLe programLarı Yüzünden tadımız tuzumuz kaLmadı.

Neyse. Uzun Lafın Kısası, Oynamadığınız OyunLara hakaret etmeyin. Her oyunun kendine göre zevkli bir yanı vardır.[signature][hline]Cehennem.org | Msn | Link Arşivi | ForumLar

Kalabalık Sandığımız Dünyada, Tek Başına, Cehennemi Yaşayan İnsanLarız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 04 Haziran 2005 01:19 tarihinde demiş ki:
UO yu yada dier hiç bi oyunu aşalamadım ama benim sevdiğim bi oyuna böle laflar edilmesi koymuo deil ben onların oyunununa saygılıysam onlardan da bu saygıyı beklerim ama UO oyuncuları gelip benim oyunuma hakaret ediosa bende onların oyununa ve oynayanlara saygı dduymam

sustum..[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:RivaL
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...