Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunalımdayim

civciv

Öne çıkan mesajlar

Alay ediyorum çünkü burdakı kişilerin sana söyleyeceği şey ahkam kesmekten öteye gidemez. Hiçbiri senin yaşadığın duygular içinde olmadığından düzgün tavsiye veremez. Düzgün bir tavsiye mi istiyorsun mantığını dinle.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşının seviglisi falan varsa onu ayartıp becermeye çalış, bunu arkadaşının da görebileceği ya da bilebileceği bir şekilde yap. Hatta aynı sırada nişanlını da çağır tam bi curcuna olsun.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

bir zarfın icine 25 milyon koy..
sonra git değerin buymus dierek kızın suratına at paraları..
(bu taktik bazılarına koyabilir parasal bakımdan ama olsun etkili bir yöntemdir)[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 01 June 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
ikisinide oldur bizde kurtulalım mı dicez ne diyelinm biz buna[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa -(At last)

dur abi garbage kısmında topic aciyorum cogunluk ne derse ona karar verelim
Sosyal ağlarda paylaş

bence yapılacak en doğru en mantıklı şey, kızı (ne kadar zor olsa da) hayatından çıkarmak.. bi şekilde unutmak daha kısası... yoksa "rezil etcem hödöy" diye uğraşırsan bir yere varacağını düşünmüyorum... git ailesine söyle yeter...[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...