Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan kalmadi galiba?

Silvia

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
arkadaşım ben paralı server a geçtiğinden beri bartz ta idim.yaklaşık 8 ay önce cahr ımı bırakmıştım.vizeler felan vardı birde tatile gittim ilgilenemedik.

Şu aralar tekrar açtırıyorum belki bugun belki yarın.ama duyduğum kadarı ile teona diye yanlış yazmış olabilirim adını , bir server daha açılmış.oraya geçmeyi düşünüyordukkiiii,ordada çinli farmer lar dolmuş.bakalım hayırlısı.eğer oraya geçersek buraya mutlaka haber veririm.[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bende bi ara bıraktım ama wow beni pek sarmadı geri döndüm bartz da güzel bi clanda güzel bi ortam yarattık kendimize çinlilerden kurtulmak pek mümkün değil(beni tanıyanlar çinlileri ve bilimum akrabalarını ne kadar çok sevdiğimi bilir)teon sadece çinli az diye oynuyacaksanız ordada o kadar az diiller barts a gelirsenin para konusunda olmasa bile (az fakirledik yakın zamanda)lvl konusunda elimizden bişi gelirse yardımcı olmaya çalışırız.[signature][hline]alieren lvl 44+ BH
enyalios lvl 33 DE wizard
burakbey lvl 29 knight
herkeze süpriz lvl 12 DE Fighter yakında sinemalarda
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki karar sizin .bende erica da oynuyordum haziran ayinda biraktim oyunu simdi tekrar kainde basladim cunku burda baya guzel arkadasliklar var tabi bu aralar herkes birbirinden kopmus wow,kotu internet sartlari ve diger sebeplerden dolayi :)

iste oyle kain ve bartz da baya turk var bizim server e gelirseniz sevinirim soyle vurdummu ses getirelim oyunda :P[signature][hline]EsKiYa,not high lvl elf archer,
paragoz lvl 19 dwarf, at kain
Sosyal ağlarda paylaş

bartz bi ara full çekiyodu artık doluluk oranı aşırı olduğundan ama şimdi düzeldi insan teona doğru akmaya başladı char transferi olmazsa bartz dışında oynamak zor benim için bütün mal varlığımız bartz da başka server da sıfırdan yapmakta işin özü zor geliyo(az tembellik yapıyom herhal)bartz da bi miktar türk var ama genelde isimler yabancı olduğu için tanışmak zor tabi adam türk diye dört dörtlük olması beklenmez ben elimden bi şey gelirse arkadaşlarım için yaparım ama adam sadece türk diye arkadaşım olmasınıda beklemem türk olupta selamlaşmadığımız insanlarda oluyor çinlilere her ne kadar kılsamda 1-2 tane adam gibi çinliylede hal hatır sorduğumuzun olduğu gibi teona baktım adamlar harbi komikler orda oynamak zor (gülmekten koltuktan düşüp sakat kalabilirsiniz) bartz a gelirseniz yardım etmeye çalışırız ama türk clanı gibi sadece türklerden oluşan bir etkinlik malesef zor ya 2-3 kişilik ufak gruplar oluyor yada 2-3 günde dağılıyor çünkü[signature][hline]alieren lvl 44+ BH
enyalios lvl 33 DE wizard
burakbey lvl 29 knight
herkeze süpriz lvl 12 DE Fighter yakında sinemalarda
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Selam,
türk forumu olduğunu yeni öğrendiim (nosles söyledi),
Teon'da başladık biz de olaya, yalnız ortamda harbiden türk yok pek. Avrupa server, siege saatleri uygun filan diye başladık, fena da değil.
Nosles de başladı zati :)

Hem insan az, rekabet şansın olur...Bi de oyunu az bilen avrupalı oyuncular kaynıyo, ve genelde millet kasmacasına oynamadığı için güzel muhabbet oluyo.

Oynayan olursa party, clan filan olayına girebiliriz. Genelde aksam 8 den sonra online olurum.

Idaho (lvl36 Assasin, Teon)
Fremen (lvl20 DE Healer)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
burakbey, 09 Şubat 2005 11:00 tarihinde demiş ki:
bartz a gelirseniz yardım etmeye çalışırız ama türk clanı gibi sadece türklerden oluşan bir etkinlik malesef zor ya 2-3 kişilik ufak gruplar oluyor yada 2-3 günde dağılıyor çünkü

şu anda 5 kişilik bi türk clanı var ama aktif deiliz..

Bende Bartzda oynuyorum
lvl 38 DE Spellhowler--Aurgelmir
lvl 31 HM Warrior--Jexoba

daha çok spellhowler ile oynuorum..

clanı aktif etme işide diğer arkadaşlardan 2 tanesi 25+ onların 30 olmasını bekliorum..30 olduktan sonra clanı aktif edicem ( 270000 SP , 8 milyon clan ortak parası ) mevcut..Eğer öle bişi düşünen varsa oyundayken öle pm ile ulaşsa fena olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...