Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik yokken neler yaptınız?

Fistan

Öne çıkan mesajlar

said:
jarjar, 27 Mayıs 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
afferin afferin öss girince görürsün patiyi avensis i sen

hayat kaydırır böle uo fln

ehue =) babam gibi konuştun[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

·manitamla çok kötü tartışmalar ,ayrılmalar yaşadım şu an toparlanmış biçimde.
·ekşisözlük'te aziz yıldırım'a saygısızlık yapan bir densize yerinin medrano sirki oldugunu söyledim çaylak moduna alındım ardından şekil yazılarım dolayısı ile şu şekilde
bir mail aldım ve tekrar yazar oldum.. ancak yine bir aziz yıldırım vakasında yine sabrım taşınca bu sefer ordan banlandım. adamlar kaybetti.
·600M lik alışveriş yaptım 1 ay içinde. Nasıl ödücem laan :([signature][hline]fordfocus driver..[/i] kalhiae
G3NK-Ster

[Bu mesaj fordcus tarafından 29 Mayıs 2005 22:40 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Valla pek eskikliğini hissetmedim. Açıkçası başta hani nette yapacak bir şey olmadığında arada bi olsa iyi olurdu dedim ama.. Alışıyo insan. Bolca şey vardı zaten önümde yapacak ders olsun tatil olsun spor olsun... Oldukça yoğun ve yorgun bir dönemdi diyebilirim.

Bir de dün açıldığını karpuz'a söyledim. En son kendini kaybetmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Isvec, Uppsala Universitesi'ne geldim 6 ayligina.
Yazin 2.5 ay staj icin Harvard'dan kabul aldim.
Ve hizla potansiyel akademik kariyerimi sonduruyorum Isvec'te.
Hoplayanmanda'daydim.
Lost, Heroes, Friends, How I Met Your Mother, Prison Break, Nip Tuck, Coupling, O.C., Rome izledim, Battlestar Galactica'ya basladim.
WoW'u biraktim. DOTA yuksek lisansi yaptim, ilk firsatta 2. adeks'in intikamini alicam.

[ Mesaj 15 February 2007, Thursday - 16:54 tarihinde, Penthesilea tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hoplayanmanda'daydım.

gitar çalıştım.

ders çalıştım. öss derdim bu sene bitiyor inşallah.

paticiğin sitesine belki girerim diye denedim arada.

last fm de paticik grubuna paticik niye açılmıyor diye ağlak ağlak yazılar yazdım (:

ankarada yaşadım bi süre.

kulağımı deldirdim. iki tane sola.

metalcilikten elimi ayağımı çekmeye başladım. pink floyd, led zeppelin dinliyorum bayağıdır (: süperler. 70 lerin büyüsündeyim.

satrançla ilgili öküz bi kitap okudum. satranç oynamaya başladım sürekli.

yemek yapmaya olan daimi merakımı ilgimi cevapsız bırakmadım. yemek yapmayı öğrenmeye başladım. (: pilav yapmayı öğrendim henüz sadece d:

edebiyata merakım arttı. k dergisinin devamlı okuruyum. bi sürü kitap okuyorum ayrıca eheh.

7 kilo aldım. oburlaşıtım (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...