Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mercenary için RP ler ?

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ne olmalı ilk level 50 oldugumda ilk rp kazandığımda ilk hangi skill'e yada ne deniyorsa ona vermeliyim? bilgilendirirmisiniz lütfen highlander slash Mercenary icin en iyi Rp abilityler nedir söylerseniz cok sevinirim[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi once solo merc ve group merc olarak ikiye ayiralim charini :)

Solo icin bence soyle charge2 ip2 purge2 mop2 fa1 su halde 6l4 oldun zaten rr7de mopain3 yapabilirsin eger solo oynicaksan pasive ralardan uzak dur derim sana combatta gozle gorulur avantaj saglicak ralari tercih et vede specinde parryi yuksek tut helde slash isen

Yok ben group yaparim diyosan charge2 purge1 mopain3 ilk alman gereken ralar sonrasinda avoid of magic ve empty mind alabilirsin purge2 cok yuksek ralara kadar gereksiz(hatta ben olsam hic almam) ignore paine gelince eger iyi bi guilddeysen yani grouplarin saglam oluyosa gerek yok cunku isin ipe kaldiysa zaten olmusundur demek onun yerine cok daha faydali ralar alabilirsin aug str mesela specinide 50 dw 50 slash sekline yap template e dex/parry koyma ve quickness ekleyebilirsen ekle[signature][hline]

[Bu mesaj Sethlor tarafından 25 Mayıs 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya coc da çok aradım Potion yokmu oyunda? Lesser messer felan cok işe yarıo yoksa Regen cok sıkıyo bea :(

Level 23 oldum ben shu anda Anlamadığım bişey daha var

Mesela elimdeki kılıç cons u Beyaz olursa noluyor? (kılıcım yokta :D)

efekli Bow varmı ? varsa shortbow varmı?
Bow la ne kadar vurabilirim en fazla?
Protect ne işe yarıyor?
Intrict ne işe yarıyor (böyle bişeydi)[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda bi cok islevi olan cesit cesit potlar var housingden bulabilirsin

Kilicin beyaz olursa senin lvlindan cok daha dusuk bi kilic haline gelmis demektir ve az dmg vurursun
Protecti partinden birine verdigin zaman mobun ona agro olmasini engellersin yani agroyu uzerinde tutarsin
Bow isini bosver onu sadece mob pull etmek icin kullanirsin dmg olarak ise yaramaz ben lvl50yim ama lvl 20 falan bow var uzerimde agro pull etmeye yariyor
O son yazdigin seyi anlamadim muhtemelen yanlis yazmissin dogrusunu yazarsan yardimci olmaya calisiriz[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...