Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türk erkeği erken boşalıyor

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Türk kadini erken bosaltiyor belki? Kontrollü deney mi yaptilar, o cok önemli[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise

Aşk, şekerli sakız gibidir. Önceleri çok tatlıdır. Sonra tadı gider, yavanlaşır ve yormaya başlar. En sonunda bir kenara atılır. Bu sefer de insanın canı yeni bir tane ister. Bulamayınca kenarda sertleşen eskisine bile razı olunur.
Sosyal ağlarda paylaş

erkek adam bir bindi mi inmez kardeşim! (oha?)
zaten 7 dakkayla 3 dakka arasındaki farkı göremiyorum. her iki durumda da elalemin zencisine gidecekler...
artık bilimadamlarının aldıkları ödeneklerle ne halt yediklerine mi yansam, seviyemin bir anda magmayı bulmasına mı... hımm[signature][hline]Eyes that shine burning red, dreams of you all through my head.
L@m3rl3re cevap yok!
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

araştırmayı yapanlara "dikkat et de üstüne boşalmasınlar" demek istiyorum sayın seyirciler.

ancak erkekleri sürahi zanneden bu araştırmacı insanları olaya başka bir açıdan bakmaya davet ediyorum.
belki de neden türk hatunların çekiciliğinde nazındadır diyorum. o mükkemmel türk hatunlarının, o şekerpare, o bal dudaklı, o o ojhogohjj ploşpts.

ayrıca bu araştırmanın doğru olduğu gibi bir önsezi de var içimde.

;)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ah ulan keşke bu toplumdaki kadınlar da sizler gibi olsa dedim okuduktan sonra. başını önüne eğer kalırdı bizim hatunlar bunun benzeri bir önermenin ardından. nedense böyle "ezik" bir cinsel kimliği var bizim kadınımızın. yazık tabi napalım. başlıkla ne kadar alakalı oldu bilmiyorum ama okuduktan sonra aklımdan bunlar geçti işte. :)[signature][hline]Light in the shadows has words to say
Sosyal ağlarda paylaş

yahu adamlar tabi geç boşalir onlar kadar birayi bende içsem bende o şeyi kaldirana kadar degill dakkalar saatlerce ugrasirim.[signature][hline]Time for lust time for lie
Time to kiss your life goodbye
Send me money send me green
Heaven you will meet
Make a contributiona nd you'll get the better seat
Bow to leper messiah
my blog!
Sosyal ağlarda paylaş

Çözüm:

Erken boşalmanın da çaresi bulunuyor
ABD’de denemeleri başarıyla sürdürülen ve Amerikan Üroloji Vakfı’nın yıllık genel kurulunda tanıtılan ‘Dapoxetin’ adlı ilaç, Johnson and Johnson firmasına ait Orth-McNeil laboratuvarlarında geliştirildi.
Dapoxetin’in klinik etkilerini inceleyen bilimadamlarından Minnesota Üniversitesi üroloğu Dr. Jon Pryor, şimdiye dek yüzde yüz tedavisi olmayan ve çiftlerin cinsel yaşamını olumsuz etkileyen erken boşalma sorununa bu ilacın çare olabileceğini kaydetti.

paspatur / Bakırköy[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...