Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baglanti duzeldiiiii

thanatos

Öne çıkan mesajlar

said:
Xasf, 14 June 2003 17:16 tarihinde demiş ki:
Ben de aynı hevesi gösterdim de değerlerin megabit değil sadece bit olduğunu farkederek kendimi buldum .. :D

Olsun, sonucta su bitleri iletmiyor, gelisme var demek kabloda :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 14 June 2003 19:31 tarihinde demiş ki:
RAAAARRR !
*! hala download u bitmemiştir cinnet geçirmektedir sağa sola saldırır*[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more game child and your suffering will be legendary, even in hell!

aman bize saldirma $u baglantinin duzeldigini gormeden hastanelik olmim ;)[hline]What does not kill,makes stronger.
Mail icin basin buraya
Sosyal ağlarda paylaş

bariz bir gelişme var dc++ da yabancılardan byte ile indirebiliyordum anca dün denedim 4-5 kb ye çıktı.
hatta dün yabancı bir siteden 10 kb ile download a ulaşınca yüzümde bir gülümseme belirdi hala istenilen hızde değil ama bir aya boyunca byte lara mahkum kalınca bu bayağı güzel geldi :)[hline]icq:108382340
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla en az kablo kopmasından etkilenen ben miyim ya??? kopmadan önce 16kb la dl ederken şimdi 12kbla dl ediyorum. garip.[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Amerika üzerinden oynadığım online oyunuma bağlanamadığım sürece ne eklerlerse eklesinler, benim için internet düzelmiş demek değil. Herkesin düzelmeyle ilgili kendine göre baz aldığı birşey var. Bana göre kötüye bile gidiyor. Gece bile lag olurmu saat 05:00'de ayıp ya.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 16 June 2003 14:27 tarihinde demiş ki:
Ben Amerika üzerinden oynadığım online oyunuma bağlanamadığım sürece ne eklerlerse eklesinler, benim için internet düzelmiş demek değil. Herkesin düzelmeyle ilgili kendine göre baz aldığı birşey var. Bana göre kötüye bile gidiyor. Gece bile lag olurmu saat 05:00'de ayıp ya.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)

de burda saat sabah 5 ken ordaki saat daha değişik oluyo.bunu da hesaba kat istersen.:)[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 16 June 2003 14:30 tarihinde demiş ki:
said:
Afterdeep, 16 June 2003 14:27 tarihinde demiş ki:

de burda saat sabah 5 ken ordaki saat daha değişik oluyo.bunu da hesaba kat istersen.:)[hline]Morpheus'tan özlü sözler:

İnternet düzgünkende oynuyorum. Bu oyunu yapan şirket aylık 12.95$ para alıyor. En az oynayan 50.000 kişi var. Eh buda aylık 50000*12.95=647.500$ gibi büyük bir para ediyor. İstersen bu hesaptan sonra sana server kapasitelerinin gücünü açıklamayayım :)
Burda sabah saat 05:00 ken orada saat 22:00 oluyor. Bu oyunu internet bozulmadan önce modemle bile 3 yeşil oynuyordum. 0 delay time la. Şu an 128 kabloyum sen düşün artık gerisini. Orası Amerika, Türkiyedeki gibi bi servera vs. yüklenince öyle bağlantın vs. yavaşlamaz. Adamlar öyle bir sistem yapmışki Türkiye'den bile modemle ne zaman bağlanırsan bağlan en kötü zamanında 1-2 saniye delay'e düşüyorsun. Tüketici hakları sonuna kadar uygulanıyor orda, Türkiyede ki gibi at koşturamaz kimse.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...