Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ps2 icin guzel oyun tavsiyesi..

Bathory

Öne çıkan mesajlar

dun gittim sınav oncesi moral olsun die ps2 aldım.malesef sabaha kadar wining oynadım sınavda uyuyodum az daha ;)
su an sadece midnight club2 ve wining6 var.hangi oyunları tavsiye edersiniz ayrıca gran turismo'nun en son hangisi cıktı?oyun istiyorum oyuuuun..ayrıca besiktas tarafında nerde memory card bulabilirim?fiyat?[hline]Ferencz Bathory
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm tavsıye edebılecegım cok oyun var.
Vice city kesınlıkle al
silent hill serisi
tekken tag (4 u skaın alma berbat)
tenchu 3
final fantasy
tony hawk 4
splinter cell
Matrix (pc den kat kat guzel)
sımdılık aklıma gelen bunlar benım,ha unutmadan ico da efsane bır oyundur.bence oyna :)[hline]:utaniem: Simofle :utaniem:
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

irençti bence simo baldirz ;P
dynasty warriors 4 ü tek geçerim dier oyunlar tiraş[final fantasy hariç] Lu Bu amcamla çik bayirda adam biç hehe
şimdi .hack mutation a başladim oda ayri bi güzellik ama herkes beenmez bu oyunu ayri mesele

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 16 June 2003 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla msgları okuyamadan gidip tekken4ü aldım.gidip degistirmeyi dusunuorum.benim de kafam baldurs gate'e takıldı.sonucta mouse olmadan rahat oynanıo mu oyun?yoksa mouse da mı almam lazım.sırada almam gereken nba street var cok guzelmis.burnout2 hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz.
bide su memory cardların hepsi 8mb mı?16lık 32 lik falan yokmu?[hline]Ferencz Bathory
Sosyal ağlarda paylaş

8 lık yeter zaten sana memory card, bırde tekken 4 almayın dıye her threadde yırtındık.Sen gıdıp yıne serının en kotusunu almıssın.Tag alıcaksın tag.Burnout need for speed tarzı hatta hemen hemen aynı,ama cok daha guzelı :)[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...