Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cm4-çanakkale geçilmez

eddy

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar ben çok sıkışınca cm4 de çanakkale geçilmez yapıyorum ve 0-0 bitiriyorum maçı yani full defans ile ama bu halde bile bazı takımlardan gol yiyorum full defans oynamama rağmen, bildiğiniz hiç gol yemememi sağlayacak güzel bir tactik var mı_?[hline]www.merlininkazani.com
-Merlin Yazarı-
Sosyal ağlarda paylaş

defansa 4 kişi
defansive midfielder bölgesine 3 kişi
ortasahaya 2 kişi
attacking midfield yerine de 1 kişi koy

sonra ultra defansive mentality yi. counter attack yaparsan da hoş olabilir hehe

ki tavsiye etmem full defans yapmanı.. saçma oluyor[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
Fizban (9:08 PM) :
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

5 defender 3 dm 2 midfielder 1 strikerla Beşiktaş'la deplasmanda bir sürü büyük Avrupa klubünden puan aldım,işe yarayabiliyor zaman zaman...long ball ve counter attack kullanmıştım sanırım...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

OHH İnter'le onun sahasında berabere kaldım kendi sahamda 3-0 yendim çok iyi oldu. Fenerbahçe ile şampiyonlar ligi kupasını aldım. Kaka diye bir oyuncu aldım 17 milyon dolara sizce nasıl iyi bir adam mı_?

Soru: sizce fiyat-performans bakımından en iyi oyuncu hangisi_?[hline]www.merlininkazani.com
-Merlin Yazarı-
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun sapıttı ya da ben aşmış oynuyorum...
Juventusla 5 sezon oynadım 5 lig 5 CL (ki şampiyonlar ligi 2. sezondan itibaren tek grup ve elemelere döndü???) 5 italya kupası 4 süper kupa kazandım. Load/Save kesinlikle yapmadım. Son sezon 34 maçta 34 galibiyet aldım. 184 gol attım 10 gol yedim. David Trezeguet 5 sezonda toplam 600 gol attı. Bankada 100.000.000$ varken kulüp bir anda iflas etti ve receivers kulübe el koydu. Takımda iyi kim varsa sattım ve yerine alt yapıdan genç koydum gene kazanıyorum... taktiğim 4-4-2 ve bir sezonda minimum 7 kere 10+ gol atıyorum bir maçta... :) Bu arada son patch yüklü.
Bir de tabi italya liginde ki takımların hemen hemen hepsi bankcrupcy durumunda... Milan-inter-roma-parma-lazio hepsi...
Dediğim gibi ya oyun sapıttı ya da beni Fenerin başına falan getirmeleri gerekiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 11 June 2003 10:15 tarihinde demiş ki:
ya oyun sapıttı ya da ben aşmış oynuyorum...
Juventusla 5 sezon oynadım 5 lig 5 CL (ki şampiyonlar ligi 2. sezondan itibaren tek grup ve elemelere döndü???) 5 italya kupası 4 süper kupa kazandım. Load/Save kesinlikle yapmadım. Son sezon 34 maçta 34 galibiyet aldım. 184 gol attım 10 gol yedim. David Trezeguet 5 sezonda toplam 600 gol attı. Bankada 100.000.000$ varken kulüp bir anda iflas etti ve receivers kulübe el koydu. Takımda iyi kim varsa sattım ve yerine alt yapıdan genç koydum gene kazanıyorum... taktiğim 4-4-2 ve bir sezonda minimum 7 kere 10+ gol atıyorum bir maçta... :) Bu arada son patch yüklü.
Bir de tabi italya liginde ki takımların hemen hemen hepsi bankcrupcy durumunda... Milan-inter-roma-parma-lazio hepsi...
Dediğim gibi ya oyun sapıttı ya da beni Fenerin başına falan getirmeleri gerekiyor :)

resim varmı?[hline]Dj KeSh pazar 13-15 arası............. biras hareketlenmek isteyenlere
isteks->20474989
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-NaMeLeSs-, 10 June 2003 23:30 tarihinde demiş ki:
Ben su anda Orduspor la oynuom valla
1.Sene :Orduspor 2.lig B Kategorisinde kume dusmemeye calıstı ve dusmedi.
2.Sene:Orduspor acık ara farkla lider B Kategorisinde
3.Sene:A kategorisinde 4 hafta oncede cıkmayı garantiledim :)

İşte hayranı olduğum oyuncu tipi. Sizi tebrik ederim. Umarım Türkiye süperligi şampiyonu da olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...