Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gimp mage lere ne oldu?

GladricSpirit

Öne çıkan mesajlar

yok zaten ben bu postu oyunla alakasi olmayan adamlarin rogue soyle boyle stundan cikarmadan keser diyen adamlarin 1 2 ay once bos bos konusmalarini hatirlayarak attim lafim bastan beri mage oynayanlara degil. sticky isimler topicinde gordumde sasirdim baya rogue u gecmis durumda mage bu demek oluyoki insanlarin fikri degisiyomus oyunu bilip bilmeden asarim keserim diyen arkadaslarada guzel bi hatirlatma olur insallah bu topic :)[signature][hline]Gladric RR10L3 Mercenary ML7 Banelord - Kay
Anchorite lvl 44 Çoban - Shadow Moon
Sosyal ağlarda paylaş

level 60 da frost mage iyi oynanirsa en iyi pvp class'larindan birisi haline geliyor. Bundandir buyuk ihtimal populasyon artisi. Nitekim Shadow Priest de ayni $ekilde populasyon arti$indan nasibini aldi.

Bir de ikinci karakterlerini acan rogue'lar, warrior'lar falan genelde caster aciyorlar. Bu da populasyona etki ediyordur kesin.

[Bu mesaj Rodeo tarafından 24 Şubat 2005 17:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GladricSpirit, 24 Şubat 2005 10:55 tarihinde demiş ki:
bundan 1 2 ay once 4 5 tane mage oynayan vardi yoktu herkes rogue hunterdi hatta rogue lar mage leri stundan cikarmadan kesiyodu :P ne olduda bi anda mage populasyonu rogue u gecti acaba? :D

İşe bak ilk karakterim rogue tu ve çok fazla rogue oynayan var diye mage açtım...[signature][hline]pff
Kritiğiniz bol olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 24 Şubat 2005 19:27 tarihinde demiş ki:
said:
Taskiranus, 24 Şubat 2005 15:39 tarihinde demiş ki:
Rogue mage i nasıl kesicek stundan çıkarmadan anlamadım vallahi bende rogue yim imkansız gibi geldi..

ilerde oynamayı öğrenince anlarsin

Ya senin kadar oyun deneyimim olmadığına eminim fakat bende az çok oynuyorum bu oyunu blink+nova ya karşı nasıl bir teknik geliştirdin çok merak ettim acaba bizi biraz aydınlatabilirmisin.(kesinlikle alay ettiğimi düşünme ciddiyim)[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GladricSpirit, 24 Şubat 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
yok zaten ben bu postu oyunla alakasi olmayan adamlarin rogue soyle boyle stundan cikarmadan keser diyen adamlarin 1 2 ay once bos bos konusmalarini hatirlayarak attim lafim bastan beri mage oynayanlara degil. sticky isimler topicinde gordumde sasirdim baya rogue u gecmis durumda mage bu demek oluyoki insanlarin fikri degisiyomus oyunu bilip bilmeden asarim keserim diyen arkadaslarada guzel bi hatirlatma olur insallah bu topic :)

hala idda ediyorum mage i stun dan cikarmadan keserim ni tekimde her turlu hala kesiyorum.
hammer combat rogue rulle
Sosyal ağlarda paylaş

bende mage ve warlock arasında gidip geliyorum araya priest te girdi ama ben sanal tanrının priesti olmam :) .Warlock bana pvp ve pve de daha rahat kullanılır bir class gibi geldi .MAgeler ise bence yıllardır hep aynı kalıplar içerisinde dönüp duruyor blizzard bence bir yenliki getirememiş v 97 den beri magele takılan ben biraz sıkılmaya başladım yine aynı şeyleri yapmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Taskiranus, 24 Şubat 2005 19:48 tarihinde demiş ki:
said:
baaluo, 24 Şubat 2005 19:27 tarihinde demiş ki:
said:
Taskiranus, 24 Şubat 2005 15:39 tarihinde demiş ki:
Rogue mage i nasıl kesicek stundan çıkarmadan anlamadım vallahi bende rogue yim imkansız gibi geldi..

ilerde oynamayı öğrenince anlarsin

Ya senin kadar oyun deneyimim olmadığına eminim fakat bende az çok oynuyorum bu oyunu blink+nova ya karşı nasıl bir teknik geliştirdin çok merak ettim acaba bizi biraz aydınlatabilirmisin.(kesinlikle alay ettiğimi düşünme ciddiyim)

karsimizdakinin cok prof bir mage oldugunu hesaba katarak ;
stealth ile basladik , adam ortalikta geziniyor arcane exp atarak stealthi bozma amaclı , ilk basta 1 dakika kadar cok uzaktan
manasini harcamasini izliyoruz (arcane exp cok az bi mana ama olsun takilsin o ) sonra sprint e basip bo$ bir zamanini yakalayip distract atip o yone bakmasini ve yurumesini 1 saniyelik engelliyoruz , cheap shot ile giriyoruz aradan bir iki tanede vurduk (kafadan 350-500dmg , benim lvlima gore yaziyorum dmg lari ) amca direk blink oldu , olur olmaz basiyoruz vanish'i, o orda durup etrafina bakicak sheep atiyim diye yuzu nereye donukse oraya blink attacagi icin o yone dogru kosuyoruz tekrardan ve veriyoruz sap i , suan zaten 3 cp miz oldu 2 saniye bekeyip (adam suan 15 sn lik blink cooldownunu bekliyor) energy doldurup veriyoruz hemen sinister gouge u , oldu 4 cp adam halen stun bekliyor , hemen bir sinister strike , cold blood + 5cp evis , şuan 1/4 hp ye indi mage büyü müyü atma gibi bir sansi yok arada , hemen verdik blind i , suan mal mal dolaniyor , blink in cooldown i doldu ama
adam Blind oldugu icin blink gibi bi sansi yok .
basiyoruz preperation a butun cooldownlarimiz resetlendi
adam mal mal yürüyor , hemen sprint - vanish , cheap shot , 3 cp miz var ve cok hizliyiz adamin blink olacagi yer belli oraya 1-2 adim atip 10 yardlik blind rangine her türlü girer adam birak yanina gitmeyi , verdik blind i , cp miz vardi 1 gouge attik adam dikilirken ac cold bloodu ver eviscerate i , öldü , arada heal potion içtigini saysak bile öldü , şuan zaten yaklasik 5k falan dmg vurduk magin krali olsa 3.5k ustu hp goremez.
bu taktik öyle 'adam armut mu topluyor ?' gibi bi savunmayida kabul etmez çünkü adam elinden geleni yapti zaten . 'adamda shield vardi vurdun yavaşlamadın mı ? ' gibi bi bahanede yok vanish e bastik 2 kere vurduktan sonra , instant-sheep ederse nolcak gibi bi bahanede yok büyü atma olasiligi bir kere gecti eline ondada 0.5 saniye sonrasinda 2k dmg vurup interrupt ettik . 'neden kick yok' demeyin adami stun etmiyor - kacma sansi veriyor - cp vermiyor .
bu kadar basit. şans şuns luk bi olay yok sadece 350- ping olsun yeterli

[Bu mesaj baaluo tarafından 24 Şubat 2005 20:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim merak ettiğimde o zaten yani bende combat gittiğim için onunda combat olduğunu bildiğim için soruyorum çünkü bu yazdığı taktiği assa./sub. giden bir rogue yapabilir dediğim gibi ben combat olacağım için combat rogue nin nasıl kesebileceğini merak ediyorum...[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

fire mage olarak rogue benden cok ustun lvl'larda deilse kacamama kurtulamama gibi bi olayim olmadi. ama arcane exp ata ata gitmek yerine ben ilk dmg'i roguedan bekliyorum. frost nova, blink, zipla don bas dot'u sonra mesafeye gore ya sheep yada mana shield, sheepledikten sonra da artik allah ne verdiyse :)[signature][hline]There is no worse death, than the end of hope...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Befounder, 24 Şubat 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
fire mage olarak rogue benden cok ustun lvl'larda deilse kacamama kurtulamama gibi bi olayim olmadi. ama arcane exp ata ata gitmek yerine ben ilk dmg'i roguedan bekliyorum. frost nova, blink, zipla don bas dot'u sonra mesafeye gore ya sheep yada mana shield, sheepledikten sonra da artik allah ne verdiyse :)

blinkle zipla dön bas dotu , basarsin adam orda sana vurcam diye yanina gelmeye kasmar ama pek akillarina gelmiyor tekrardan vanish olup seni bön bön bekletmek :)

pvp icin tabiki subtlety/ass
combat rogue pvp de cort , improved sap olmadan hunter kesemezsin preperation olmadan mage / druid kesemezsin
cold blood olmadan combat rogue kesemezsin
ama pve için ve lvl50 ye kadar combat rogue çok daha güzel , bir warrior edasi ile kütür patir aliyorsun moblari , ben combat rogue demem pek ama demişsem PvE için demişimdir
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardes kusura bakmada o stundan cıkarmadan kesme filan hikaye mage aglatıyor resmen rogue birtek pvpde fortcu baska bi espiri yok ii oynayan mage her daim yener tabi tamamen su class bunu yener denmez ama rogue daha cok yakın dövüşte üstün magete fantazi yapıp staffla dövüşmücegıne göre bence zor ama tabi herzaman oynayana ve duruma göre degişir buda oyunun güzelliği zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenant, 24 Şubat 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
Cok guzel yazmis adam iste zaten bu yazdigi normal decent itemli bir Rogue icin..Uzerinde birsuru crit chance arttiran item olan bir rogue icin cok daha kolay..
itemlar sorun olmaz sizin içinde , sadece sabirli olun lvl60 a kadar ve crafting/pvp falan birakip sadece lvl kasin , bizim serverda ne salak adamlar vardi anlatmayla bitmez , judgementlari ben söylemeden kullanmıyan paladinler , sheep atin şuna sen buna bu counting fro m3 to 0 demezsem aynı targete sheep atan lvl60 mageler , tek targetin sheep olabilecegini ikinci bi targeti sheepleyince ilkinin bozulacagini bilmeyen mageler , freezing trap kullanmayan hunterlar , improved sapsiz mob saplayip kendinide moblara saplattıran rogue lar . vs vs.
oyunu bilmek lazim bazi şeyler için , ve diğer karakterleri tabiki rakin ne yapıp ne edeceğin ibilmeden pvp yapamazsın ki
açıp totbottan okuyacaksin oyunda izleyeceksin
ben bütün classların bütün skillerini bütün talentlerini biliyorum mesela 'adam bana şunu yaptı oha nasıl olur' gibi bişey olmuyor hiç . ben eminim mesela EU Burning Legionda serveri türkler yönetir kesinlikle 1 ay sonra . ben sanmiyorumki lvl60 paladin bi türk judgement kullanmasin hunteri trap atmasin
priesti dmg alana healdan önce shield vermeyi akil edemesin .
ne salak ruslar amerikali obez şoparlar gördüm , çinlileri saymiyorum bile kopuk itemlari olan.o yüzden rahat olun siz :)
rogue olanlar içinde , blind ve vanish i faydali kullanmayi öğrenmelisiniz talentlerim nasıl olsun diye meraklanmayin , hep aynı yazıyı yazıyorum aynı yere ama ; birakin 40 a kadar rasgele verin talentleri size büyük bi zarari olmaz olayi öğrenirsiniz sonra unleash edersiniz 5-10g para deil ilerde sorun olmaz .

öte yandan ;
[spo1=decent crit items]http://www.thottbot.com/index.cgi?p=Peka.Warsong[/spo]
[spo2=buffsiz crit rate][/spo]
[spo3=itemlari gören bi lvl60 rogue un komik mesaji( 1 ay öncesi)][/spo]

[Bu mesaj baaluo tarafından 24 Şubat 2005 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...