Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burning Legion giriş sorunu...

Joker

Öne çıkan mesajlar

beyler şimdi girmek için bekliyorumda 300 kişi :)
daha 2. hafta sanırım,
e bu nereye kdr gidicek böyle?
bir ay sonra 1000 kişi beklersek şaşmam...
sonuçta oynayanlar tabiki arkadaşlarını kendi oynadıkları server'a çağırıcaklar...
ve pop. iyice abaracak??

Yorumlarınızı bekliyorum...[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586[/b]
-Mix-, 06 Şubat 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
ehe benimde peşimden 3kız 5 erkek kosuo ama vermedim daa
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle düşünün daha sadece 1. WoW cd dağıtım kısmı bitti. Daha 2. si var. Nisan da büyük bir wow oyuncu dalgası daha gelicek. Blizz mecbur serverların kapasitesini arttırmaya =)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

bikere türkiyenin yarısı bl de. onlar arttırsa da yine dolacak nisan'da. allahtan acc açmadım daha, rafımda duruyo kutu; bütün gün ben ona bakoım o bana. hem şu öss mevsimi geçsin, hem de ozamana kadar blizz servar kapasitesini arttırır -inşallah-[signature][hline]Éärenwén the Nightwalker
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede yarım saat max beklersiniz. Tabi Gangren in önce bir topicte belirttiği gibi olurda bir instance partisinde düşerseniz oyundan sıra beklemek kötü olur =)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

bekleme olayı haftanın her günü saat 22 de başlıyo 11:30 civarına kadar sürüyo haftasonu genellikle 50 kişi felan oluyo tabi öğne 12 den sonra artıyo sayı bunu dışında hafta içi hiç sıra olmuyor[signature][hline]Beni bende demen; ben bende değilem!
Bir ben vardır.Bende;benden içeru...
Yunus Emre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
behran, 28 Şubat 2005 01:59 tarihinde demiş ki:
Ya illa ordamı oynamanız lazm?
2 gün sonra gelip "ya neden beni reskilliosunuz" diye ağlamamak için gidin 50 küsür serverdan boş olana girin.
3 tane tr ile takılmayınca BİŞİ kaybetmiosunuz!

birazrealist düşün,
söylediklerinin n kdr komik olduğunu anlıcaksın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sıra sorununu dert etmemek gerekiyor bence , başta 300-450 kişilik sıralar beklerdim artık 50 bilemedin 100 kişilik bir sıra bekliyorum ki o da 15dk da bitiyor.
Server kapasitesi arttırma olayına gelince okumadan yazan arkadaşlara artık bayılmıyorum , tapıyorum.Blizzard demişki şu an için server kapasite arttırımı mümkün değil nedeni çok fazla kişi yüzünden oluşabilecek lag ve bunun oyuncuların oyununu mahvedecek düzeye ulaşabilmesi.O yuzden de belli PvP server ları ve diğer bi kaç serverda yeni karakter açmak yerine boş serverlarda açın demiş , değil mi? boşuna dememiş herhalde.
***Okumadan yazan gençlik versiyon 0.5beta***[signature][hline]Arloth Gregorn Orc/Warlock "You shall burn in flames"...
dL|Chavez/Damne[dL]egion...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben sıra beklemiyorum pek ya. Ama normal insanların oynadığı saatlerde girmiyorum, ondandır belki de =)[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise

Aşk, şekerli sakız gibidir. Önceleri çok tatlıdır. Sonra tadı gider, yavanlaşır ve yormaya başlar. En sonunda bir kenara atılır. Bu sefer de insanın canı yeni bir tane ister. Bulamayınca kenarda sertleşen eskisine bile razı olunur.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi 7 8 gun oncesine kadar saat 8 oldumu aşırı bi yıgılma oluyodu ama buugunlerde en fazla 50 kişi fln sıra olayı bu kadar abartmamak lasım hem beklerken iice heveslenionusun fln hehe :)...[signature][hline]
Cmabridge Üinversitesi

Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei
hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre
olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz
olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl
kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...