Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thalion Retired...

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Hmzz şu an itibariyle 2 ayı aşkın bir süredir DaoC oynamamış bulunuyorum..

İş nedeniyle geldiğim istanbulda daoc'a ayıracak vaktim olmadığı ( ve vakit de ayırmak istemediğim ) için artık tamamen oyunu bırakmaya karar verdim..

1.5 yıldan uzun bir süre önce EU server'larının beta testinde başladığım DaoC hayatım'da bana zevkli dakikalar, saatler yaşatan;

Alistar, Borges, Gesp, Zet, Durlag, Carternas, Oski, Bloodscalp, Beuwolf, Aluvian, Phann ve şu anda aklıma gelmeyen pekçok arkadaşa teşekkürler..

Apranax Fort......Cleric....... deleted
Haradrim........... Warden... deleted
Rnz................. Skald........deleted
Ezzz...............Runemaster..deleted
Celine............Cleric...........deleted

Sultans,Black Dragon, Dark Order, Red Guards, Army of Light guild'lerine de eğlenceli saatler için teşekkürler..

Forumlarda mümkün olduğunca aranızda olmaya çalışacağım ama aktif oyun yaşantıma bir nokta koymanın zamanı artık geldi..

Şu anda halen server'larda oynayan arkadaşların hepsine iyi oyunlar, başarılar ;)

pisikopat ( TRK, BoS, OoO)
Thalion Rud
Haradrim
a.k.a Ex Online Gamer[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

bende italy de betadan beri oynuodum istemeden olsa birakmak zorunda kaldim (ban) 2 aydir oynayamiorum ama dayanamiorum yaz sonu tekrar baslicam cok kasicak ama hic yoktan iyidir diorum[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

yapma bea :(
zaten 3-4 aydır hib de yoktun oyunda görüşemioduk ama bigün birden Haradrim le fırlarsın bize deste deste plat larından dağıtırsın diye beklioduk :) artık hiç umudum kalmadı epic armor lardan kurtulmak için ühü..
ama sen zaten 2 yıldır bi daoc oyuncusunun yaşayabilceği herşeyi yaşadın bırakmak koymaz sana.geçmiş olsun thalicik. özliycez seni[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardesim Thalion birakdiysa benimde bunu dusunme zamanim gelmistir; Neyse en dogru olani yaptigina inaniyorum yakinda yeni bir oyun bulur gelirim :)[hline]Alistar lvl 50 Ranger [R.I.P]
Jezz lvl 42 Champion [R.I.P]
Harall lvl 50 Thane [R.I.P]
Darkwen lvl 50 ShadowBlade [R.I.P]

Arikan lvl 40 Hero Prydwen Hibernia
Sosyal ağlarda paylaş

pc den silseydin acc kapansa almasaydin felan yani nebileyim sonradan belki tekrar oynama imkan ve şeraitin olurdu :D
silmek cok aci bisi bende yapmistim sonradan pisman olmazsin umarim :)[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh canum Arda'cum en guzelini yaptın... Calisma hayatında ve hatun camiaasında basarılar dilerim..... Darısı bizim basimiza... :P
Umarım İlliun denilen(Homonun) arkadasın laflarına kanıp 1 ay sonra baska bir oyunla karsımıza cıkmazsın fena tepelerim.....

Optum Ankara'dan kucak dolusu ...... (anlarsın sen) baiii!!!!![hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

Valla charları silmezsem bu oyun bırakılmaz, eninde sonunda yine kanına girer açarsın acc'ı günün birinde boşa gider bu veda ;)

Oyun zaten 2 aydır yüklü değil makinamda, hatta üşenmezsem mythic'e acc'ların tamamen kapatılması için mail atmayı düşünüyorum, discard etsinler ki günün birinde gaza gelip açtırıp 0 dan başlamiim ( hoş zor biraz ama ossun )

Ara sıra girmek istersem sorun değil, EU Hib'de de Albion'da da Mid'de de , Kay'da da pekçok acc'a access'im var, ziyaret etmek için ortam fln olursa girerim birilerinin acc'ı ile ;)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

yil 2004 yazi hepimiz Warhammer Online oynuyor olucaz
yil 2005 yazi hepimiz artik omur boyu oyniyacagimiz D&D online oynuyor olucaz :)[hline]Alistar lvl 50 Ranger [R.I.P]

Sosyal ağlarda paylaş

oo thal sende retired lara ;P katıldın en güzelini yaptın yapiilcak bissürü şey varken çok zaman tükettik bu meret yüzünden rl a açil sende ohhh oyun yok alb zerg yok ezik midler yok[hline] Aluvian da noob çençantir - Retired...

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 13 June 2003 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
illuin, 13 June 2003 17:32 tarihinde demiş ki:
yil 2005 yazi hepimiz artik omur boyu oyniyacagimiz D&D online oynuyor olucaz :)[hline]Alistar lvl 50 Ranger [R.I.P]

şunu söyle değiştirelim aliş
yıl 2004 yazı veyahut 2005 başı: hepimiz world of warcraft oynuyoruz ömür boyu
heh daa ii oldu şimdi[hline]Oski lvl50 Hero RR3+

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili pisicim sen en iyisini bilirsin tabe koca adam oldun (sanki biz ne olduk ceyrek asırdır ayaktayız) yasıtların torun sahibi olacak nerdeyse tabiri yerindeyse kıçinda ki kıllar beyazladı cekil kosenede yeni nesiller gelsin :))

Her zaman aramızda ki yerin hazır

saygılarımla

MiLiS[hline]Hamsters and rangers everywhere rejoice
!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 13 June 2003 21:04 tarihinde demiş ki:
said:
illuin, 13 June 2003 17:32 tarihinde demiş ki:
Wow igrenc bir oyun ben ogle cizgi film gibi oyun istemem WArhammer ve D&D background olarak dunyadaki en iyi oyun olucak bence fanatiklerini dusunurseniz bence Swg den bile fazla

şunu söyle değiştirelim aliş
yıl 2004 yazı veyahut 2005 başı: hepimiz world of warcraft oynuyoruz ömür boyu
heh daa ii oldu şimdi[hline]Oski lvl50 Hero RR3+

Hepimiz OSKİ'yiz.
[hline]Alistar lvl 50 Ranger [R.I.P]

Sosyal ağlarda paylaş