Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow Europe'da Druid ile Oynayıp Yüksel levela Gelmiş Varsa Lütfen Yardım !

Fefe

Öne çıkan mesajlar

Pvp Ve Pve deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

İlerki levellarda gruplarda healer olmaya mı başlanıyor ?

1vs1'de ve Grup Savaşlarında nasıllar ? Ne tip roller alınabiliyor ?

iyi oynanan bir Druid'ü neler bekler ?

(Sorular biraz kapalı dursada yanıtlarsanız çok sevinirim)
Sosyal ağlarda paylaş

himm valla druid olayi degisik biraz birincisi 1 e 1 de kotu baya anca entangle starfall falanla gidersin donustugun formlarla biraz zor grup savaslarinda ise fena degil bufflari iyi healde priest kadar olmasada var yalniz resinin cooldownu cok uzun o kotu fakat priestler kadar argo cekmiyor ve hayatta kalma sansi cok daha fazla buda guzel 30 arti eksi 5 druidlerle gezdigimden cikardigim sonuc bu
NOT: entagle super bir sey kimse kacamaz senden gibisinden bir sey (mage haric :))
Sosyal ağlarda paylaş

rootsa karsılık buyuler vardı galiba paladinin freedom u ve priestin dispeli geçirmesi lazım yanlış hatırlamıyorsam . Druid aslında iyi hasar vurur ama 1vs1 da pek iyi değildir gordugum kadarıyla , parti karakteridir hem healı iyidir hemde iyi dmg vurur ayı formda , kedi formda baya hızlıdır bir nevi rogue a burunur (o kadar hasar ve gizlenme davası olmasada iyidir)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 22 duridim şu anda ve gerek solo olsun gerekse grup savaşları olsun druid çoğu alanda oldukça etkili. bi kere büyüleri damage ve heal olarak baya dengeli. sonuçta bir spelle 600hp heal edebiliyorum ş anki halimle buda sanırım healer açısından ve kendi açımdan oldukça etkili. damage dersen starfall büyüsü var mesela şu anki halimle 140 damage veriyorum 3 saiyede bir. tabi druidin ana büyüsü entangle i unutmamak gerek entangle sayesinde birçok horde kaçmaya fırsat bulamadan saniyeler içinde öldü (grup halindeyiz tabi :P) ayrıca druidin "beast" ler üzerinde oldukça fazla etkisi varki buda pve de yetenekli bir savaşçı yapıyo. mesela 2 hayvan saldırırsa acil bir duurmda hayvanlardan birini hibernate edebliirim yani yaklaşık 30 snaiye boyunca uyutabilrim. yada ikisinede entangle yaparim ki ilgili talentlere talent point verirken büyüyü cast ederken alınan damage büyüyü yapmanı etkilemiyo.. ayrıca druidin bir diğer özelliği doğanın gücünü kullanması dışında değişik oyun biçimlerinede imkan veriyo. mesela bir fighter gibi oynamak isterseniz bear form var oldukça ölümcül, yada rogue gibi oynamak isterseniz cat form var görünmez olup düşmanınıza arkadan saldırır ve yüksek hasarlar verebilirsin. yada elğence olsun diye suya dalarsın fok olursun nefes derdi olmadan ve +%50 speed bonusunla çevreyi gezinebilirsin.. açıkçası druid kötü diyenlere bir kafa at derim çünki oyunda kötü karakter sınıfı yoktur oynamayı bilmeyen insanlar vardır.. bir örnek daha omen of clarity talenti vardır bu talent sayesinde bir melee attackin bir sonraki yağtığın büyünün mana ihtiyacını %100 azaltır ve instant yapılmasını sağlar.. bu nedemektir? mesela savaşırken bir anda instant heal yaparsın kendine anında healthin fullenir, vs.. neyse druidler iyidir güzeldir, bütün classlar süperdir hata oyun süper :P[signature][hline][[ World of Warcraft ]]

Server: Argent Dawn (RP)
Class: Druid
Race: Night Elf
Name: Silverthorne
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp istiyorsan rogue oyna..Hem inanilmaz zevkli oynamasi, hemde pvpde en iyi class diyebilirim.Ama ne yapicani, nerde ve ne zaman yapicani bilirsen..Mesala Aliancelerin sehrine girip oradan In'e girip insanlari kesmenin zevki nasil anlatamam.[signature][hline]www.gitarci.com
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın.Druid çok güzel gçzüksede oynanması çok zevkli isede sanırım 1Vs1'de çok iyi değil.

Teşekkür Ederim Paylaştığınız için.ama devamı varsa neden olmasın :)[signature][hline]İstediğin Gibi Yaşamazsan,İstedikleri Gibi Yaşatırlar !
Sosyal ağlarda paylaş

Level 35 Druid'im var şu an. Dreampowder'ın dediği Omen of Clarity büyüsü o şekilde işlemiyor. 100 mana harcayarak 5 dakikalığınıa aktif ediyorsun, melee ataklarda (ama sadece druid formda) belirli bir yüzde ile Clearstate denen (tam emin değilim adı için) bir alana giriyorsun, bu alana girdiğin zaman hangi büyüyü yaparsan yap, hiç mana harcamıyorsun ama tabii ki instant olmuyorlar. Instant haline getiren başka bir büyü; Nature's Swiftness, aktif olduğu zaman sadece heal büyülerini instant halde cast edebiliyorsun. 1min cooldown'ı olması gerekiyor. Kısacası hep dediğim gibi, iş sende bitiyor. Druid şu haliyle en eğlenceli sınıflardan birisi oyunda. Eğer hakkıyla oynamayı da becerirsen en iyi sınıf olur senin için. Bu her sınıf için geçerli. Zevk alarak oynamaya bak.[signature][hline]Moonlantern.BL
Sosyal ağlarda paylaş

hmm evet bende yazdıktan sonra farkettim büyüleri karıştırdığımı doru diyosun bir sonraki büyü %100 az manayla cast ediliyo instantlik diye bişey yok pardon :P ama olsun yinede çok etkili! sende sıfır manaya moonfire yaparsın instant büyü kendi zaten :P birde size tavsiyem moonfire ve starburst büyülerinin critical şansını talentpoint başına %2 arttiran bi talent var (5 level toplam) mutlaka onlara talent harcayın derim %6-8 lere ulaştığı zaman baya farketmeye başladı critical şansım..[signature][hline][[ World of Warcraft ]]

Server: Argent Dawn (RP)
Class: Druid
Race: Night Elf
Name: Silverthorne
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fefe, 26 Şubat 2005 12:07 tarihinde demiş ki:
sanırım 1Vs1'de çok iyi değil.

4 level üstüm petsiz Hunteri çok kolay yeniyorum..2lvl üstüm petli hunterida aynen...
2 lvl üstüm wr yide çok rahat aliyorum..
2 lvl üstüm mage ide '' '' ''...
1 lvl üstüm rouge kolay 2 lvl üstümü denemedim...
Warlock we Shaman la hic citti full health pvp yapmamadim...
Priest aliyorum ama zorluyo baya...Ağlatiyo..

Zevkli ve mutluyum..[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

druid 1v1 de en iyi class'lardan birisidir. eger karakterini seversen, bol bol pvp yaparsan ve itemlarin da iyi olursa bayagi iyi bir class haline geliyor. Zaten level 50+ dan once hicbir class icin karar verilemez pvp de soyledir boyledir diye. Bazi classlar level 40-45 e kadar iyidir, sonra zayiflamaya baslar digerlerine gore. Bazilari level 60 da tam oturur. Bu yuzden soyleyebilecegim tek $ey "pvp = item + oyunculuk"... Zaten bircok level 60 da bana hak verecektir bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

4 level üstüm petsiz Hunteri çok kolay yeniyorum..2lvl üstüm petli hunterida aynen...
2 lvl üstüm wr yide çok rahat aliyorum..
2 lvl üstüm mage ide '' '' ''...
1 lvl üstüm rouge kolay 2 lvl üstümü denemedim...
Warlock we Shaman la hic citti full health pvp yapmamadim...
Priest aliyorum ama zorluyo baya...Ağlatiyo..
Zevkli ve mutluyum..

Benim en rahat oldugum matchup warrior. Daha sonra hunter geliyor ancak viper string i$leri zorla$tirabiliyor. Mage ile cok fazla pvp yapmadim ancak yaptiklarimi kazandim, yine de kesin alirim gibi bir $ey soyleyemem cunku mage level 60 da oturan bir class. 60 olduktan sonra hic duel / pvp yapmadim teke tek mage e kar$i.

Rogue en ilginc matchup. Genelde ilk vuran kazaniyor. Faerie Fire, Roots ve Moonfire ile geciyor combat genelde ancak iyi rogue'lar bayagi aglatiyor. Stun'dan cikmadan kaybetme ihtimaliniz oldugu kadar rahat kazanma ihtimaliniz de var. %50 / %50 diyebilirim level 60 pvp sinde. Shaman eger grounding totem i iyi kullanirsa bayagi zorluyor ancak bu gibi durumlar icin Rank 1 moonfire i bir tu$a koyun.

Warlock/druid pvp'si dede rogue gibi ortada geciyor. Adamda Felhunter varsa cok kil ediyor casterlari.

Priest vs Druid e gelince. Genelde 1v1 de healerlar birbirine bula$maz cunku 10 dakika bile surebilir bu matchup. Ama bu matchup druid den yana. Ama yukarida dedigim gibi, item ve oyunculuk cok onemli her class icin.

Bu arada ben US pvp serverlarindan birisinde oynuyorum. EU da daha level 50-60 olan biri var mi bilmiyorum, genel bilgi amacli yazdim bunu.

[Bu mesaj Rodeo tarafından 27 Şubat 2005 07:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Ghost Wolf modundaki bi Shamana entangled root atarsanız root tutar ama kırılır. Hillsbradda zor durumlarda bayaa yardımcı oluyor =)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...