Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Key Satın Alma ?

Leadan

Öne çıkan mesajlar

Ben ebayden aldım ama bence elini çabuk tut çünkü zaman geçtikçe fiyatları yükseltiyorlar benden söylemesi. Bu konuyla ilgili bir önerim var. Onu bu forumda iki konuya yazdım kolaylık bulabileceğini düşünüyorum. Garantisi var elbette. Ama paypal yüzünden sorun yaşadım ben zar zor hallettim ama çok uğraştırdı onun için doğrudan kredi kartıyla almanı tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silent, 27 Şubat 2005 01:53 tarihinde demiş ki:
beyler arkadasın dedıgı yere bende baktım ama anlayamadım yanı cd key satısı var gıbıde bu nasıl gerceklesecek anlamıs degılım.Yani bi garantısı felan varmı ? bıraz bahsedebılırmısnız?

Ebaydan alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken tek bir konu var o da satıcının profili. Yani kaç alışverişi doğru düzgün yapmış ne kadar alışveriş yapmış kaç kişi ondan mutlu(positive feedback olayı) diye bir bak. Yüksek olanlardan alırsan sorun çıkmaz neden mi? Senin %100 lük positive feedback in var. İnsanlar sana güveniyor sen bir hile yapıp 50-70dolar için insanların senden alışveriş yapmamasını istiyorsan o ayrı konu. Bence ebayın bu sistemi gerçekten güzel.

Ama keyler bulunmuyor çıkıyor ve satılıyor. Şanslı veya hızlı bişi olman lazım.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

bu ebayden vs. alınan keyler ne kadar güvenlidir?
daha açık sormak gerekirse, key i adam da bildiği için bi sorun çıkarabilir mi, accountı almak felan gibi sonradan, hatırladığım kadarıyla aldıkları key i geçersiz olanlara blizzard yeni key veriyordu çünkü..[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com

[Bu mesaj MonTezaus tarafından 27 Şubat 2005 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi yukardaki yazımı okusan..[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aldım bir sorun da yaşamıyorum, eğer wow almak istiyenler varsa ebayden de değil ebaye kayıtlı oyun satıcısı olan ggameforcedan rahatlıkla alabilirler. Aldığınız gibi de isterseniz şifrenizi size söylerler ve yine kutuyu da evinize yollarlar. Bur forumda şimdiye kadar bunu yapan iki kişi oldu. Bn şifreyi avrupa serverında denedim bir sorun yaşamadım. Ayrıntılı bilgiyi bu forumdaki yine bu konuyla ilgili diğer konularda bulabilirsiniz. Oyunun fiyatı 86 milyon, postayla birlikte(eğer kutuyu isterseniz) 95 milyon oluyor toplamda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...