Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abi ne bunlar ya

Solonor

Öne çıkan mesajlar

bu hibernia albion ve midgard nedir yeni başlamayı düşünoyurm da biraz bilgileneyim dedim. :) sitede bulamadım. Galba dünyalar ama o zmn bu kay excalibur fln ne?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

bir de mesela bu albiondan midgarda geçilirmi?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Sosyal ağlarda paylaş

peki albion da başlıyıp başka sharda geçebiliyomuyum?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

*! AŞŞAGIDA Kİ YAZIYI LÜTFEN YAVAŞ YAVAŞ, SİNDİRE SİNDİRE OKUYUNUZ*

bence sen paketleyip geri yolla...
en iyisi...
bozma kafani...
sora bizim gibi kafayi yersin DAoC (Dark Age of Camelot= oynıcam die...
sora deprem olur, bi tarafini yirtarsin,kendini genede telekoma duyuramassin, sora "acaba dava mi etsem" die düşünürsün, sora aklina gelir ki "ya ne uraşcam, camelot a para yetiştiremioz, bide bunnara mı para harcicaz ?! hem kaybeden gene biz olmicakmiyiz ?! kaybeden türk halki olmicak mi ?!" dersin...
sora sora, içinde bi umut dogar pingler 800 küsüre düşer, paticik te ii haberi veriim form açiim dersin, açarsın, sonunda açıldı die ŞEVKLE mesaj çekersin, ardından başkalarının yanıtları gelir, cafede olupta evde deneme imkanı olmayanlar "acaba link veririmisin ?'!?!" die yalavrırırlar, veririsin ardindan karalanirsin "salak o sadece deneme amaçli atilan kisa süreli pingler" derler sana, yok yok die çıkışırsın, doru deil bunnar, olamaz dersin, ne yazik ki saat 1 e doru pingler gene firlamiştir 1500 e sora dersin ki "buna da şükür baglanamıoduk en azından şimdi baglanıoz, en azından arkadaşalrin yaninda die düşünürsün ki ekranda düştünüz escape tuşuna basın falan filan yazıları belirir,beyninin şevk alanlari felç geçirir, içinden CIZZZ sesi gelir... sora "neyse bişiler yiiyim, başka şeyler yapiim de aklimdan camelot çıksın bi süreligine" bar a gidersin, barda iri yari bi adam görürsün... birden aklina troll olan arkadaşaların gelir. kisa boylular sana dwarf lari hatirlatir...
deli olursun gene ... çıakrsın açık havaya... sonra camelotta emain deki karanlık akşamları düşünürsün... "yok yok napip edip oynamam lazim dersin" ping atarsın ki ping hala 3000 dir...
neyse diip çekip gidersin... forumlara yazmaya başlarsın...
sonra bi adam " Camelot a başlamak isitiyorum bana terimleri öretir misiniz" der send gene dellenirsin... "zaten camelot a giremioz bu nerden çıktı !?!??!" düşünceleri sarar seni... sende o çaylaga " bilader emn iyisi hiç başlama" dersin...

anladin mi şimdi !!??!
anladin mi başina ne gelir ne gelmez ?!?!!?
[hline]Seninle Cehenneme Bile Geliriz !!!
ultrAslan-Izmir

[Bu mesaj resata tarafından 15 June 2003 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj resata tarafından 15 June 2003 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyle UO falan oynar gibi bagimlilik halinde oynamadigim icin o kadar koymuyo, bilincli olmak lazim yani, oyun ile alakasi yok. Gayet de zevkli, hos bi oyun iste, yeter ki low lvl iken bayip da kenara atma.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Solonor, öncelikle, sitede bu tarz temel bilgileri verdik.. dikkatli okursan hepsini bulabilirsin..
Ayrıca oyun ile birlikte gelen kitapcığı okursan orada daha da detaylı bilgileri bulabilirsin.. Haa yok ben okumam sorarım diyorsan, bence hiç başlama daoc'a çünkü okumadan sorarak öğrenmeye kalkarsan hergün buraya 100 tane post atman gerekir, onları temizlemek de bayaa bi uğraştırır..

Yeni bir oyuna başlamayı düşünüyorsunuz, o nedenle lütfen biraz araştırmacı olmayı da göze alın.. paticik'te yok ise bu konu ile ilgili bilgi o zaman bana veya başka bir editör'e özel mesaj ile ulaşın bizde ekleyelim siteye.. Bizde yok ise pekçok yabancı sitede detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...