Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

silent hill 2

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

ya oyun iyi güzel de
hatta oynamak istiyorum oyunu
ama oynayamıyorum
korkak biriyim zaten bi de böle bişi gelince hiç oynayamadım. adventure çok severim bunun da 6 farklı sonu varmış duyunca salyam akmaya başladı ama ilk iki tipsizi kestikten sonra korkudan titremeye başladım. undying hani ok tamam ama bu ne ya
ayıp
:P
terapi lütfen :P
yada bitiren varsa sölesin korkunç diil diye bari oynayayım oyunu :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw o kadar korkunç deil =) bazı yerlerde gözünü kaparsın olur biter :D
biz 2 arkadaş gece 1-2 gibi oynadık, telle konuşuyoruz beraber hemde oynuyoruz, ( evler ayrı), aynı yaratıklar fln geliyo işte, ben önden sen git diyorum, adam gidiyor bişi yok diyo sora ben gidiyorum, arada yaratıklar fırlıyo, o çığlık fln atıyor, çoook komedi olmuştu.. baya eğlenmiştik..[hline]Juxta illud: Si quis suadente diabolo...
My Collection [ Div-X List]
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun korkunç değil
amacı korkunç olmak da değil
zaten oyun boyunca toplasan 100 tane yaratık öldürmessin. amaç görünmeyen şeylerle seni korkutmak. bişileri hissediosun ama görünürde yok. baş karakterin karısının peşinde koşarkenki çaresizliğini zavallılığını sen ekran başında hissediosun. zaten bu yüzden oyun bittikten sonra 10 dk ekrana bakıosun neydi bu ya diye. bu yüzden 1 hafta etkisinden kurtulamıosun silent hill in.
korkunç bi oyun değil. oynamaya devam :)
ama psikolojik baskı yapar dikkat et :)[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 14 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
ya oyun iyi güzel de
hatta oynamak istiyorum oyunu
ama oynayamıyorum
korkak biriyim zaten bi de böle bişi gelince hiç oynayamadım. adventure çok severim bunun da 6 farklı sonu varmış duyunca salyam akmaya başladı ama ilk iki tipsizi kestikten sonra korkudan titremeye başladım. undying hani ok tamam ama bu ne ya
ayıp
:P
terapi lütfen :P
yada bitiren varsa sölesin korkunç diil diye bari oynayayım oyunu :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.

ben de oynuyodum biraz ilerledim sonra tırstım tırsıcam derken oyundan soğudum. :) Neyse umarm benim yapamadığımı yapıp oynarsın. :lol:[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 14 June 2003 20:58 tarihinde demiş ki:
bu oyun korkunç değil
amacı korkunç olmak da değil
zaten oyun boyunca toplasan 100 tane yaratık öldürmessin. amaç görünmeyen şeylerle seni korkutmak. bişileri hissediosun ama görünürde yok. baş karakterin karısının peşinde koşarkenki çaresizliğini zavallılığını sen ekran başında hissediosun. zaten bu yüzden oyun bittikten sonra 10 dk ekrana bakıosun neydi bu ya diye. bu yüzden 1 hafta etkisinden kurtulamıosun silent hill in.
korkunç bi oyun değil. oynamaya devam :)
ama psikolojik baskı yapar dikkat et :)[hline]Oski lvl50 Hero RR3+

Hepimiz OSKİ'yiz.

yeh ama phantasmagoria dan sonra ilk kez bi oyunda korktum. bence korkunç :) amacı hislerimi etkilemiyo :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

mesela bi bar vardı adını unuttum
duvarın şey yazıodu: karını bulmak için yapıcağın şey çok basit, öl.
barda yapılcak başka hiçbişi yoktu sırf bu msj için yapmışlar orayı ama girsen de girmesen de bişi değişmio.
böyle bi oyun işte sh2[hline]Oski lvl50 Hero RR3+

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

bide şehirde dolaşırken bazı tabellarda falan garip şeyler gördüm zaten gecenin bi yarısı evde tek başıma oynuyodum dedim cıkayım şey falan yazıodu bi dükkanın penceresinde Magic envelopes .... ben fazla ilerlemedim de şehirde hiç insan var mı??[hline]There are 10 types of people in the world...Those who know binary and those who don't..
Sosyal ağlarda paylaş

ok baya ilerledim
hatta tek başıma
cidden korkmıcam diye oynarsanız bal gibi oynuyosunuz
ben ki allahın korkağıyım, oynuyosam herkes oynayabilir :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...