Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Niye?

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Bilgisayar başındaki 2.gün. Kalkmadım hala. Evde feci sorun çıkardı ama ı-ıh mıhlandım. Çoğumuz böyle oluyoruz. Oturduk mu başına hayatımızı akıtıyoruz. Ya biz niye böyle oluyoruz? Dışardaki hayattan kopupda buraya bağlanmaya çok mu muhtaç kalıyoruz? (kendi adıma cevabı evet) Neyse daha fazla saçmalayıp yormayım sizi, iyi sabahlar. (garbage kıvamı mı oldu ne)[hline]Spartan Selamon - Gururlu Tepe Cücesi
Sosyal ağlarda paylaş

bence o soruyu kendine sormalısın
son x saattir tv ve bilgisayar dışında birşey yapmadım ancak senin gibi dert edinmiş de değilim
madem dert ediniyorsun neden hala ekran başındasın ?
cevabını bildiğin bir soruyu sormuşsun..[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more game child and your suffering will be legendary, even in hell!
Oh,no tears please, it's a waste of good suffering
But if you cheat us, we'll tear your soul apart!

Sosyal ağlarda paylaş

bi de türkçe mealini yazayım biraz karışık oldu yukarıdaki:
gerçekten hayatını akıttığını düşünen bir insan burada bu satırları yazıyor olmaz.[hline]What's your please, Sir?

Sosyal ağlarda paylaş

anlatımından mutlu olduğun çıkarılamaz.bence bir anda düşünceni değiştirdin bir nevi çevir Sam'i yanmasın durumu oldu.böyle sorularla sadece durumu daha kompleks bir hale getirirsin.bazı soruların cevapları sorunun kendisidir, kimi sorular ise aslında yoktur çünkü cevapları yeterlidir, sorudan önce gelir..[hline]What's your please, Sir?

Sosyal ağlarda paylaş

Uff felsefik cevap hiç veremem :)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

"kimi sorular ise aslında yoktur çünkü cevapları yeterlidir"

Hoş oldu be. Güzel laf, sağol öğrettiğin için. Ama yok cidden mutluyum mutlu olmasam burda olmak için anneme bu denli bi savaş açmazdım. Yada ne biliyim gelecek faturayı bilebile dial-up da durmazdım. Seviyorum ya burada olup hayatı yandan akıtmayı. Dediğim gibi özü aramanın getirdiği sor ve cevap istemi bunları yazdırdı ve her yazdığınız bana yeni açılımlar kazandırdı teşekkür ederim[hline]Spartan Selamon - Gururlu Tepe Cücesi
Sosyal ağlarda paylaş

özü arama çünkü bulamazsın
çünkü aradığın öz sensin
sen olduğun için buradasın
aradığın öz burada olman

bu saatte felsefi yanımın açığa çıkması da çok ilginç bi olay[hline]What's your please, Sir?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...