Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O.C.

jankis

Öne çıkan mesajlar

herif silahla gitmiş partiye:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

vurulan bebeye sarkan kız neydi öle yaw:-p
[bu arada summer'a sinir oldum o herifi nası ezdi yaw sıradan insan diye]

[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 08 Ekim 2004 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 08 Ekim 2004 22:16 tarihinde demiş ki:
sadece sabir edin.

9 ve 10. bolum diyorum baska bisi demiyorum :P

ohoo sende her bölüme bomba diyon:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 09 Ekim 2004 19:02 tarihinde demiş ki:
... luke skywalker efendiye.

ya bakın arkadaslar uyarmıstım sızı gene uyarıyorum bır daha uayrmıcam...

leyn luke'a (skywalker olan) laf solemıyın yeter zatı herıf uclemenın ezıgı bıde sız vurmayın bea yeter be acıyın garıbe ne anası var ne babası hem kader vurmus hem allah hem dark sıde yeter ÜLEEEEN ;)

bu arada iyi dizi ya serediliyo..
dawsons creek(veya evımız hollywoddda) + emrah[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...