Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatli Hayat

Dojorel

Öne çıkan mesajlar

Turkiyenin en kaliteli komedi dizisi. Haluk bilginerin sanki dadi ve turevlerine 'sitcom boyle yapilir dedigi', Turkan Soray'in sadece dram turunde basarili olabilecegini kanitladigi, Menekse'nin ve Irfan'in dizinin diger iki surukleyici unsur oldugu, Jeffersons adli amerkan serisinin telif haklarini almak ver yerlilestirmek suretiyle showtvde yayinlanan super dizi. Neden prime time da yayinlanmadigini da bir turlu anlayamiyorum. Gerci baslangicta boyle turk ailesi olmaz diyerek yadirgadigimi daha sonra o emekleme surecini basariyla gecen, orjinalinde ki tirajikomik zenci beyaz cekismesinin bu dizide Turk Yunan cekismesi olarak yansitildigi, yunanli adami Neconun esini de Colpan Ilhanin oynadigini belirteyim.

Her bolumunde Haluk bilginerin oyunculuguna bir kez daha hayran kaldigim dizi, uzun sureli eylencelik.[hline]blinded by fear of life
Sosyal ağlarda paylaş

bence haluk bilginer tek başına götürüyo diziyi
türkan şoray yapmacık geliyo bana hareketleri falan

haluk bilgineri al o diziden o dizi biter burayada yazdım :))[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde

[Bu mesaj Popeye tarafından 13 June 2003 04:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

irfan süper bir insan. Çok salak görünüyor. Ancak çok tanınıyor, çok seviliyor vs..
bir çok kez, haluk (oynadığı karakterin adını hatırlamıyorum) onun yanında eziliyor. Böyle durumlarda aynı şeyi kendimde hissediyorum.
Aslında ben çok iyiyim, çok yetenekliyim.
Ancak bir bakıyorsun, karşındaki, senin yapabildiklerini yapıyor. Hatta birşeyi senden kat kat iyi yapıyor. (mesela gitar çalma).
Adamın kalıbına bakıyorsun, eften püften birisi. Tabii komplekse giriyorsun.
Eminim size de böyle oluyordur.

Onun dışında dizi çok güzel bence de..[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

yok irfan'ı oynayan adam da çok sağlam.
ikisi götürüyor diziyi. Ama tabii herşey haluk bilginerin üstüne kurulmuş.[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an Kurtlar vadisiyle birlikte izlediğim birkaç diziden biri çok başarıl özellikle Haluk Bilginerin süper yetenekleri sayesinde Türkan Şorayın bence o dizide sırıtmasına ragmen İrfan karakterinin de katkılarıyla çök sevdiğim dizi.(Ne cümle kurdum be......)[hline]Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

bence Türk dizilerinin topu birbirinden kötü... ÇOOOK az geliyo iyi dizi valla bunu hiç izlemedim izlemeden yorum yapmıyım ama harbi türk dizileri Berbat...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde karakterlerin birbirine laf sokmaları mükemmel ince zeka ürünü... Bazen başta anlamıyosun bile :) espriler çoğunlukla çok sağlam... Ayrıca Gamze Özçelik bizim okuldan 3 sene önce falan mezun oldu, mezuniyet töreninde arkadaş sanki arabanın yanında fotoraf çeker gibi foto çekti komediydi boyu hakkaten kısa ama güzel kız :-) [paparazzi Ouz]
[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 16 June 2003 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...