Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW / Credi Card

Leadan

Öne çıkan mesajlar

Selamlar.
Arkadaşlar wowun kopyasını aldım kurdum oynadım.Hoşuma gitti.. Öncelikle aklıma gelmişken bir soru sormak istiyorum...

Sandığım kadarı ile oyunu ilk alcağım zaman 1 ay oyun süresi tanıyacak.Kayıt işlemlerini yaparken credi kartı numarası ve diğer bilgileri vermek zorunda kalacagım.Bu gune kadar hep bu konu ile ilgili sorunlar yaşadım.Yaşım 18 değil.Bu yüzden benım ne yapmam gerek ?

Sorunsuz kabul edeceği , içine belirli miktar para koyabılecegım kart hangısıdır ? Cıkartmak ıstıyorum hemen...

Sımdıden tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=aratmaniz gereken basliklar]-lutfeeeeen
-acil yardim
-lutfen yardim edin
-lutfeeeen yardimmm
-acil cevap
-soru
-acil soru[/spo]hala bulamadiysaniz bi Garanti subesine ugrayin. Hesap actirin, biraz para koyun. Internet sifresini ogrenin. kredi kartlarim bolumunden sanal kart yaratin. Normal hesabinizdan sanal kart hesabina parayi aktarin. Sanal kart'in numarasini WOW kayit bilgilerine girin. (Kartla ilgili bilgiler yine kredikartlarim bolumunde var. CCV2 vs. ordan bakip yazarsiniz)[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

Hep eq2 wow arasında kalıyorum.Eq2 deki içerik , aşmış görüntü kalitesi aklımı celerken pvp ve floodun olmamasıda bı o kadar aklımı celıo.Tam kalıtede oynamam ıcın gereklı olan grafik kartım zaten yok.gforce fx 5200 12 kullanıyorum.Wowun kopyasında fulldedıgımde oyun kıtlenıo. =((( ne bıleyım hala karar veremedım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...