Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alanabilecek en uygun davul ne kadar?

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

ben davul yani bateri dersi alıyorum.eve bir davul istiyorum fakat malum bizimkilerde davul almak istemiyorlar ama sonrada düşünürüz diyorlar.ben en uygun fiyatı bulup onlara söylemek istiyorum.en kullanışlı ve en uygun fiyatlı bir davul ne kadardır.
(kullanış derken kastettiğim cymbal,davul,hardware ve drumhead.)[hline]to be or not to be,that is the only thing that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

kadiköy pasajında sordum dün.whiskey'nin yayındaki dükkanda adam 275$ dedi.onun yanındaki yerde 300$ dedi bunlar en düşük fiyatlarmış.yanlız 275$ olan yerde daha güzel bir davul o 325$.yani 300$'lık davulı alacağıma 325$ davulu daha iyi.birde ben şu markaları istiyorum davulda,ne kadar fark eder?

Zildijan Cymbal'ın en uygunu
Tama Davullar'ın en uygunu
Hardware-Tama Titan Boom
Remo Drumheads'ın en uygunu
[hline]to be or not to be,that is the only thing that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben parça parça almaya başladım ama epey pahalıya gelicek gibi şuan 80$ trampet ve 100$ hi-hat aldım bundan sonra 3'lü davul seti (1 kros+2 tom) ondan sonrada 1 crash ve 1 ride zil ve son olarak floor tom alıcam yane sanırım davul seti 130$ civarında zilleri bilmiyorum ama (arkadaş söyledi oda epey pahalıymış) ve floorda 70-80$ dır sanırım sen hesapla işte tabii bunlar orta dereceleri markaların fiyatları yoksa sana pearl davul seti sadece sanırım 1500$-2000$ :)[hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Glithoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 15 June 2003 17:44 tarihinde demiş ki:
50 milyona ramazan davulu bulabilirim istersen[hline]karga [project mayhem] Theurgist of the theurgists
Hatun [project mayhem] ooc Cleric

ahah lol[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...